Petra09

Taky vam mazou otazky i presto ze nejsou nijak pohorsujici nebo vulgarni?:-(

Nejlepší odpověď
chudst

Nevim, jake otazky byly smazany.

Jsou prakticky 3 moznosti.

  1. vase otazky jsou dobre a nekdo vam je maze naschval
  2. vase otazky jsou dobre a nekdo vam je maze, ale „omylem“ – protoze je treba spatne pochopil
  3. vase otazky jsou spatne a je spravne, ze vam je nekdo maze

V pripade a) – obratit se na administratory. V pripade b) je nakonec dobre, ze jste tu zalozila tohle tema, aspon si to dotycny uvedomi a prestane to delat. V pripade c) mate smulu vy a mela byste se nad sebou zamyslet.

Nevim, ktery z tech pripadu je spravny, nevim, jake otazky se smazaly.

Takze to shrnu – mate skutecne dve moznosti. Bud to nechat plavat. Coz nechcete. Pak dalsim spravnym postupem je obratit se primo na administratory: info@odpovedi.cz se zadosti o navraceni otazek. Jste-li presvedcena, ze nejsou proti kodexu (tj. nejsou ani JAKKOLI provokujici), napiste jim. Pokud by se vam to delo casto, opet to reste pres administratory.

Další odpovědi
annas

Měla jste zadání své otázky zveřejnit, všechny reakce na mazání jsou zavádějící a vzbuzují zbytečné podezření.

Vždyť přece nikdo z nás neví, jak vaše otázka zněla…

Doplňuji:
Mazání otázek se opakovaně řeší (asi 10 stránek odpovědí), ale vždy tazatel uvedl zadání otázky či odpovědi.
Konečné slovo při mazání mají admin., důvody smazání či přesunů otázek někdy posílají hned, jindy po určité době.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=maz%C3%A1n%C3%AD+ot%C­3%A1zek&sa=Vyh­ledat

barnajka

Taky, Peťo, taky – nic si z toho nedělej :)

V zásadě máš dvě možnosti:

  1. neřešit, nepátrat, nerozčilovat se, nechat plavat
  2. řešit, pátrat, rozčilovat se, nenechávat plavat

Pokud nevíš, kdo za tím mazáním stojí – doporučuju aplikovat metodu 1, protože metoda č.2 se stejně mine účinkem a zbytečný plýtvání energie a zbytečný rozčilování je teda opravdu ZBYTEČNÝ.
ALE!
Pokud máš podezření na někoho konkrétního a v případě nutnosti bys to svoje podezření dovedla obstojně odargumentovat, metoda č.2 NENÍ úplně marná. Ty hnilobný elementy by přece vyhrát neměly…
A když už přece jen vyhrajou, tak aspoň jim to vítězství nedávejme zadara 😛

odik

otázky nemůže mazat jen tak někdo … nahlásit a schovat(!) můžou zlatí a stříbrní (pokud se něco nezměnilo), ale finální smazání provádí vždy jen administrátoři webu (případně otázku znova zobrazí)
pokud si myslíte, že Vaše otázky byly opravdu dobré a neporušovali kodex, určitě kontaktujte správce těchto stránek – ten zajisté dokáže zjistit, kdo Vaše otázky smazal a případně dodat i důvod smazání …

Michal Kole

Taky mi byli smazány otázky. Pro lepší klid tady, by bylo správné, kdyby měl dotyčný možnost se „obhájit“, proč otázku zadal, co tím sledoval, popř. ji nějak upravit, doplnit, zpřesnit, popř. zeslušnit.

WeeBear

Tady se asi někdo baví zoufalými reakcemi nás, uživatelů. 🙂 Nebo někdo přes svátky moc slavil. 😁

.. U některých otázek je důvod smazání celkem jasný, u některých jsem to ale nepochopila, ač jsem se snažila sebevíce..

Doporučuji si toho prostě nevšímat, případně napsat otázku znovu. Moc toho nezmůžeme. 🙂

anonym

Ad chudst, pokusil ses popsat situaci nové uživatelce, která je tu 11 dní a nejspíš si ani nepřečetla základní pravidla.
Jinak je tu, už 2 roky trvající věčné omílání téhož, zbytečné.
Na jiných webech se prostě objeví následující poznámka a šmytec, žádný další komentář.
„Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Pravidla pro vkládání příspěvků. Opakované porušování pravidel může mít za následek zablokování účtu.“
Při 2. nebo 3. porušení je zablokují a hotovo. (Pár zdejších uživatelů by ti mohlo i potvrdit jejich osobní zkušenost). To by tady ale už asi plno uživatelů ani nebylo.
A teď jasná fakta, každý dostane mail o smazání včetně uvedení důvodu smazání. Mail odesílá admini ať už na svůj popud či popud nahlašujícího (jehož nick samozřejmě vidí, ale nepublikuje).
Buď posoudí důvod jako oprávněný anebo ne. Není-li důvod, otázka se vrací do původní rubriky. Nic mezi tím, žádná svévolná anarchie, jenom jasná pravidla, za jejichž dodržování je admini placen.
Provozovatel je vázán zákonem a jeho porušení by jej mohlo stát zákaz webu. Četnější mazání po silvestrovské euforii pravděpodobně spadá na vrub admini, který během své služby kromě průběžného monitoringu i postupně prochází dotazy a příspěvky s tím, že závadné rovnou maže a současně zasílá informační mail včetně důvodu. Proto bývá interval 1–2 dny, zato mail chodí obratem v okamžiku vymazání od admini.

bolak

To že se tu děje? Tomu nevěřím!
Doplňuji:
bludišťáka pro toho kdo poznal ironii…

Já teda nevím jak přesně otázka zněla (kdyžtak mrkni do mejlu a zkopíruj ji sem do diskuze), ale pokud v ní zaznělo slovo penis nebo vagina, tak si buď jistá že místním sejtem to prostě neprojde. Takovéto výrazy, jsou podle zdejšího kodexu označeny za sexuélně explicitní a tudíž krajně nevhodné :) a nejsou zde povoleny. A nedejbože aby tu někdo z nás otevřeně přiznal,
že něco takového vůbec na svém těle má, to už si ta osoba vyloženě říká o smazání celého profilu.

Já osobně bych ti doporučil některá slova substituovat a používat metafory. Například místo „onanovat“ můžeš použít „krouhat mrkev“ případně „ořezávat pastelku“.

A to že se tu někteří uživatelé pracně vypisují s odpovědí a když ji konečně dokončej, tak najednou zjistěj, že ono téma už jaksi zaniklo, to je běžná věc, ale i to se dá vcelku obratně vyřešit. Nejlépe vždycky tak den dva počkat, jestli ta otázka vůbec zakoření, a pak teprve na ní odpovídat.

annas

Poslala jsem dotyčný mail.

Petro,
pro uklidnění situace a zbytečným nařčením by bylo vhodné, abyste do dodatku ke své otázce vložila znění. Většinou to tak všichni dělají. Když něco znám, mohu přesněji reagovat.
Zdraví
Annas

Mně nedávno někdo smazal odpověď, uvedla jsem ji, stejně Drap a další.

kropitko

Pořád se tu něco maže, nejsem si jistá, ale myslím, že to byla otázka o penisu,,dokonce jsem na ni odpověděla, tedy jestli je to ona.

Petra09

Ano si sikovna mas pravdu to byla ona ta o penisu.

annas

Nevím. Pokud ano, pak by spíš patřila do rubriky SEX, která se neobjevuje na hlavní straně.

Je pravda, že se maže, můžeme vyslovit jen názor. Pokud jsem přesvědčeni, že otázka neporušuje žádná pravidla, požádat o její vrácení. Rozhodnou admin.

barnajka

Pokud šlo o otázku ‚závadnou‘ tímto způsobem, pak je to samozřejmě věc jiná.

Ale i tak nechápu, proč se otázka musela hned mazat, když běžně přece stačí přesunout ji do té správné kategorie???

Že otázka zmizela tak rychle, nejspíš ji musel smazat nějaký zlatý/stříbrný. Předpokládám, že ti už snad ví, jak to tu chodí…a že otázky lze nejen mazat, ale i přesouvat…
Ta otázka s penisem mi zřejmě nějak unikla, nevím o co šlo přesně… ale pokud byla ‚závadná‘ jen tím nesprávným zařazením, buď tu tedy mluvíme o ‚pochybení‘ jednoho z nás (nemusel mazat, stačilo přesunout)..
..a nebo opravdu o tom záškodničení. Někdo si prostě mazal, protože se mu mazat chtělo.
Toť můj názor, třeba se mýlím :)

Ale ještě jedna věc: já se tu Petry dost zastala i proto, protože jsem myslela, že je autorkou jiné otázky, co tu dneska taky záhadně zmizela.
Někdy dopoledne se tu objevila otázka ve smyslu, ‚jestli nám vadí ti, co jsou míšenci cikánů a gádžů‘.
Na Odpovědích jsem byla zrovna přes mobil, otázka mě zaujala, tak jsem pomalu začala vyťukávat svou odpověď.
Ale než jsem se vymáčkla a odpověď dopsala a odeslala, načetla se mi znovu úvodní stránka Odpovědí⇒ otázka byla totiž pryč.
Nejsem si jistá, ale mám pocit, jestli to taky nebyla otázky tady Petry…

Chápala bych, že by někdo v té otázce MOHL cítit rasistický tón…
Stejně ale není fér, že otázku někdo smazal: pokud je mi známo, na cikány tu padne řeč snad každý den…a 99% zmínek není zrovna lichotivých.
Ba co víc: některý jsou vyloženě hnusný, že se mi až zvedá žaludek.
Přesto tu tyto komentáře zůstávají.
Tak měla zůstat i otázka, protože jednoznačně rasistická nebo urážející NEBYLA.

Netuším, kdo otázku smazal – možná ji nakonec nahlásil sám autor?? Kdoví…
Chtěla jsem jen říct, že toho zbytečnýho mazání je tu poslední dobou až podezřele moc.
Příliš na to, abych neměla chuť začít to nazývat zlými úmysly.

Všem poctivcům se omlouvám za upřímnost – k vám ale moje slova přece nemíří, tak netřeba se čertit ;)

chudst

Otazky nemuzeme presouvat ani my, zlati a stribrni. Pouze do sekce Ankety a zabava a aktuality. Protoze neni mozne to presunout do sekce SEX, pravdepodobne to nekdo misto toho nahlasil. A protoze to nahlasil ke smazani, docasne se to ztratilo a neni to videt.

Otázka: „jestli nám vadí ti, co jsou míšenci cikánů a gádžů“ si dovedu predstavit, ze nekdo smazal proto, ze co by se delo, kdyzby nekdo napsal „ano, vadi“. Tohle prece na Odpovedi nepatri. Odpovedi by mely byt od toho, aby se lide ptali „Co znamena, kdyz je nekdo gádžo“? A ne „Vadi vam misenci…“ to je hodne provokativni otazka.

S mazanim nemam nic spolecneho, ale ono obcas staci premyslet, cim by mohla byt otazka zavadna. V techto uvedenych prikladech jsem nalezl odpoved. Jestli je spravna, nevim. Ale u techto dvou prispevku mi nevadi, ze smazany byly.

Do sekce Anketa a zabava / aktuality temer nelezu. Nelibi se mi, ze je bodovana a nelibi se mi posledni dobou ani ovzdusi zde. Radeji zustavam na te nezkazene casti Odpovedi, kde mohu pro nekoho neco udelat.

Administratori by meli udelat nasledujici – rici programatorum, at udelaji:

  1. aby se musel kratce vyplnit i dodatek, proc se dane tema maze
  2. zaridit, aby se administratorum ukazalo, kdo dane tema maze.

Neni to proboha prece tezke naprogramovat, pridaji tam par radku kodu. Vyhnuli bychom se zde podobnym vecem.