anony.M

Jak dlouho pečete kuře?

A na kolik stupňů?

Nejlepší odpověď
mosoj

Až přestane běhat.

Další odpovědi
hanulka11

Zapnu troubu na 200st dám kuřátko posolím ,pokmínuji ,kousek másla,málo podliji a z obou stran nechám péct až je kůže pěkně zbarvená a podlévám ,obracím , tak po 1 hodině ho vyndám rozstříhnu na čtvrtky a dám ještě péct, aby bylo pěkně upečené i zevnitř. To trvá tak ještě 20minut.

skorcovaz

Jednou jsem ho pekla i celou noc, ale nedoporučuji.. :D
Tak asi hoďku a půl..? Dokud nebude měkké, zkuste do toho píchnout vidličkou..

anonym

Při 200 st. C hodinu až půl druhé

myšpulín

Asi na 200 stupňů něco málo přes hodinu.

aramah

225stupńů hodinu.

GM

Kuře peču v půlkách kůží nahoru – podle velikosti hodinu až půl druhé – 220 stupňů. Neobracím.

Mili @

Já asi hoďku a půl, pak ho rozpůlím a hodím pod gril, aby bylo jó vypečené!!!!

Pipka

Záleží na troubě ,na nádobí atd ,ale když hodně spěchám tak cca půl hoďky i s polévkou.Si ho mírně předvařím.Ono je i šťavnatější

anonym

http://www.pro­zeny.cz/recep­ty/recepty-a-vareni/tipy-a-triky/27934-jak-na-stavnate-kure-s-dokonalou-kurcickou