Lukas27

Jak často by se měl zalívat kaktus?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle potřeby. Záleží na velikosti kaktusu, na druhu a na podmínkách v kterých roste. Nelze takto konkrétně odpovědět. Příliš málo informací a rostlina by mohla utrpět újmu. Obecně se kaktusy zalévají , zvláště v zimě, velmi málo.

Další odpovědi
paul1

Obecně se kaktusy přes zimu nezalévají. Některé druhy kaktusů se v zimě vyberou z květináčů, zabalí do papíru a dájí do tmy a chladu.

Zdroj: https://www.i­likekaktus.cz/2016/02/­jak-casto-zalevat-kaktusy/