Heisenberg

Jak byste zareagovali, kdyby jste zjistili že vaše dítě kouří marihuanu?

Jak byste tuto situaci řešili?

Nejlepší odpověď
anonym

Zjistil bych proč a kolik – vyzkoušet se má ´vše´, trávu jsem zkusil i já.
Obecně bych mu vysvětlil negativa (zejména legislativní).
___
Taky záleží na tom, jak staré by to dítě bylo.
😉

Další odpovědi
setapouch

Naflakal bych mu p*del a vsechny jointy mu vykouril.

arygnoc

T3NY
>Neslyšel jsem dosud o tom, že by marihuana někoho zabila, něco jiného jsou cigarety<

nepočul som, že by niekto spôsobil dopravnú nehodu pod vplyvom nikotínu.

ukážte mi jedinú mŕtvolu, ktorá má v úmrtnom liste ako príčinu smrti fajčenie.

:-Q

zjentek

přístupem „něco za něco“ ..dítěti máte vždy co vzít a co nabídnout a dítě by v tomto ohledu vyzrálo leda tak nad hlupákem
..i přesto, že vajco tady bylo možná dřív než slepica :o

Drap

Nijak. Děti jsou odrostlé a mají svůj rozum.

Tw!st

jak řekl mowla, vyzkoušet se má vše, záleží jaký by to mělo vliv na to dítě, není to takové zlo jak říkaj média podplacené politikou kvůli ekonomice…

tencosepta

Řešil bych to u soudu. Obhajoval bych se z vážného ublížení na zdraví…

anonym

Řekl bych mu že jestli kouří trávu proto aby vypadalo jako rastaman tak je na omylu.Protože pravý rastamani jí Japp:DDD
PS:nedělám reklamu:D

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=w0CZN2MbpG4

T3NY

Neslyšel jsem dosud o tom, že by marihuana někoho zabila, něco jiného jsou cigarety. Takže bych zachoval chladnou hlavu a snažil se ho pomaličku přesvědčit aby snižoval dávky a nakonec aby s tím úplně přestal.