helenka.4

Co to znamená krev není voda?

Řekl mi to po pár hodinách rodinný příslušník, který mě předtím udeřil. Co mi tím chtěl říct?

Nejlepší odpověď
quentos

znamená to, že krevní (tj. příbuzenské) pouto je něčím silným a nenahraditelným, čeho je třeba si vážit a nebrat ho na lehkou váhu.

Další odpovědi
Deli

Ano, souhlasím s ostatními, je to síla rodinného pouta.

Na druhou stranu – fyziologický základ toto tvrzení nemá, i pokrevní příbuzný může být k ničemu a třeba nevlastní otec může být tím pravým tátou…

hanulka11

má tě rád a kdybys nebyl jeho krve byl bys mu lhostejný co děláš, takže si toho važ..... to byla „výchovná“