Jindri

Popření otcovství a vyškrtnutí z rodného listu

Dobry den, mam dotaz, muj bratr si neni jist zda je otcem ditete, kdyby testy dna prokazaly, ze skutecne neni otcem ditete, muze se nechat vyskrtnout z rodneho listu? Dekuji za odpoved

Odpovědi
anonym

Musi to ale bratr stacit do pul roka ditete. Nebo jestli vite o pravem otci , tak jeho " donutit " , aby se prihlasil ke svemu diteti. V minimalnich procentech povoli nejvyssi statni zastupkyne vymazani , ale to jen v zajmu ditete ( kdyby otec – i kdyz nevl. , byl napr. vrah … ) . -iv-

žolik

váš bratr si může nechat udělat DNA,jestli si není jist,dá se to řešit,pokud se to prokáže bude si moct vyškrtnout z rodného listu,je to smutné ale musí bojovat.

Zdroj: žolik