Zvědavý

Jak byste přeložili tuto větu (viz níže)?

So, this what the dream feels like, this is the victory we longed for. Díky

a více možností/ názorů není ?

Nejlepší odpověď
Altair-AC

Takže, tohle je ten pocit ze snu, toto je to vítězství, po kterém jsme prahli/toužili.

Takhle bych to přeložil já… neříkám, že je to správně.

Další odpovědi
magorvkleci

Tak tohle vypadá jako ze sna, toto je vítězství, po kterém jsme toužili.
Tak tohle je, o čem jsme snili: je to vítězství, po němž jsme prahli.
Tak takhle se jeví (splněný) sen: ono vítězství, za kterým jsme se hnali.