CJNERO

Jak by jste napsali tohle? Alespoň příklad..

Písemně jako sloh.. Volnočasová aktivita,kterou systematicky a dlouhodobě rozvýjíš své tělesné a duševní zdraví. Druh,náplň ,pravidelnost,co rozvíjí,co ti přináší,motivace. Alespon příklady díky

Nejlepší odpověď
radce

Nooo, hlavně bych to napsal bez pravopisných chyb, ne jako tenhle dotaz…
Fakt tam je těch chyb docela hafo…

Další odpovědi
pusinka50

Vzhledem k tomu, že zřejmě žádnou aktivitu nemáš a tvrdneš zřejmě celé u počítače při PC hrách, popiš třeba, co ti přináší tyto hry. Rozvíjejí tvou bystrost, zrychlují ti postřeh, je to pro tebe potřebný adrenalin anebo naopak některé hry tě uklidňují od stresu či rozčilení, některé hry v tobě rozvíjejí romantickou stránku duše a uvolňují emoce, různé souboje tě učí sebeovládání, logické hry tříbí myšlení a logiku......

P.S. Všimni si, jak se píše správně slovo „rozvíjí“.

Doplňuji:
oprava: tvrdneš celé dny…