Curiosity

Jak byste přeložili do angličtiny? – „Říkal jsi, že jsi mi to poslal?“ Děkuji

Nejlepší odpověď
MK44

Did you say you had sent it to me?
(Odpověď od Hanny 2 znamená: Říkal jsi, že mi to posíláš.
Odpověď od Otazníka007 připomíná lámanou angličtinu domorodců z dobrodružných knih z 19. století, tedy asi: Ty řekl, že ty mně posíláš?)
Doplňuji:
Ještě doplním. Záleží na kontextu:
„Did you say you had sent it to me?“ vyjadřuje spíš překvapení (Cožpak ty jsi říkal, že…). Lze též použít: „You said you had sent it to me, didn't you?“, kde se čistě zjišťuje nebo se očekává spíš kladná odpověd (Říkal jsi {přece}, že jsi mi to poslal, že?).

Další odpovědi
hanny 2

You said you sent it to me.

otaznik007

„You said you sent me?“