Avatar uživatele
david22

Intimní otázka pro ženy i muže:

Jak často perete:

  1. trička
  2. rifle

Já osobně obměňuju tričko přibližně co 2 až 3 dny (týdně asi 3 trika). Ale když jsou horka, tak i každý den čisté tričko.

Rifle peru s frekvencí co 3 týdny.
Doplňuji:
Fun1k, arygnoc> dík za odpovědi, ale pokuste se dát konkrétnější odpovědi, číslovku, po kolika dnech obměňujete danou čast oděvu.

Na vašich odpovědích téměř závisí můj život :p

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Georgo2010, anonym před 4357 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Asi nejsem správný vzorek pro odpověď na tento dotaz.Moje oděvy dělím na vyloženě pracovní,potom mám takové „mezi“,co stačí na cestu do vsi a potom na ty,ve kterých potřebuji dorazit na místo činu úplně „z cukru“.V tom posledním případě oděvy tohoto typu chovám jako poklad v šatně na odlehlém místě v domě a převlékám se do něj vlastně až v autě,protože ty potvory psí s jistotou poznají o co jde a začnou slintat víc než obvykle samým rozrušením .Než bych se probrodila mezi psy k brance,čistá bych neodemkla.Oblibuji černou barvu a když je taková slina na černých kalhotách,vhodně umístěná a zaschlá v partiích stehen,tak už je moje mise mimo domov celkem zbytečná.Na svoji i psí obranu musím napsat,že je udržuji verbálně na dostatečnou vzdálenost od mé osoby,ale -zatřepou hlavou a..slina letí. Všechno ostatní oblečení peru a převlékám téměř denně,pouze v zimě jen ty spodní části.Vrchní vrstvy-vaťák,svetry a mikiny měním a peru dle míry znečištění.Takže vlastně také skoro denně.Mám hodně velkou zásobu (a spotřebu) oblečení a poměrně přísná měřítka na osobní hygienu a dost ohleduplnosti k druhým osobám. A to by mělo platit i pro tebe…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

to jako, když neudáme konkrétní číslo, tak se oběsíš a na čem budeš věšet to vypraný prádlo ??

jelikož bydlím sama, málokdy jedu do města k lékaři, do Glóbu na nákup, na kávu s kámoškama, spíš ony přijedou ke mně je to levnější líp se pobavíme i trsnem ..
tak peru všechno dohromady jednou tejdně stačí :)
džíny nosím jen, když je víc zima a teď tříčtvrťáky a dlouhý trika ty si někdy přemáchnu i v ruce..

že se neoběsíš ?
Doplňuji:
jo a spím taky v tričínku dlouhým praní záleží na ročním období tak ho taky peru častějc..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

áno, tiež doma periem.
denne.

Čo sa týka prezliekania, v aute mám permanentne náhradné oblečenie (triko, mikinu, rifle, slipy, ponožky, ale aj spacák a stan, pršiplášť, oranžovú vestu), a, musím sa priznať, stará sa o to drahá polovička, ja by som to asi nezvládol (registrovať, či v aute je oblečenie použité či čisté, tú výmenu by som snáď zvládol).
Prezliekam sa podľa potreby (spotený, špinavý).
Doplňuji:
denne (no dobre, rifle niekedy nie).
ostatné niekedy i častejšie.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Tričko až na vyjímky každý den, rifle podle potřeby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nedá se říci, že bych hned hodila něco do špíny, protože to jaksi nestačím „zaprasit“. Každý den nosím něco jiného, ale zároveň se několikrát denně převlékám. Potřebuji to, mění se prostředí. Za den stihnu obvykle nějakou tu práci, pak jdu třeba plavat, pak po obchodech, večer do společnosti, tancovat nebo někam na procházku – to se v jednom outfitu fakt probendit nedá! Nenosím pořád to samé. Občas se mi stane, že jdu do obchodu, koupím si tam šaty a nechám si je na sobě, protože se v nich hned chci promenádovat.
Btw, džíny mám asi dvacatery, každé trochu jiné, takže kombinuji a neberu je jako kalhoty ke všemu. Některé jsem měla na sobě dvakrát za rok a jinak si lebedí v šatně, tak je přece nebudu hned máchat.
Ale u chlapíků je to jistě něco jiného. 🙂

Nevím, co má kdekdo pořad s tím, že jim říká rifle. Rifle – to je italská značka džínů, můžeš si koupit i tričko nebo džínsku Rifle, není to obecné pojmenování džínových kalhot. To je jako když každý říká make-upu Dermacol a přitom má na sobě Diora, Chanel nebo obyčejný Rimmel. Říkat džínům – třeba od Asiatů (i když mají „značku“ na zadku) nebo těm z Tesca skutečně Rifle, to je docela kách. Nebo naopak – jsou Diesely, Replaye, Wranglery, …
(Pozor! Tohle není buzerace, jen informace! 🙂
http://www.ri­flejeans.com/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fun1k

Tričko si beru každý den jiné. Kalhoty peru, jen když je mám hodně zašpiněné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Intimní odpověď:

V parných dnech se samozřejmě trička propotí téměř okamžitě, v riflích také není dvakrát nejpříjemněji. Spíše bych se poohlédl po polokošilích, příp. košilích s krátkým rukávem – jednak vypadají elegantněji, navíc se v nich tolik nebudete potit (stačí vybrat nějaký světlý odstín). Zkoušel jste místo těžkých riflí lehké plátěné kalhoty? Praní je celkem jednoduchá záležitost, stačí roztřídit a vhodit do pračky. Chudák však bude ten, kdo bude muset tu kupu triček v parném počasí žehlit..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Neřeš kdo za jak dlouho pere. Záleží na tom, jak se člověk potí. Čichni si k celému triku, hlavně do podpaží a na lem kolem krku, jestli není cítit potem. To samé se džínami v rozkroku. Jestli prádlo není cítit a jinak je čisté bez fleků, triko nemá špinavý límeček, můžeš triko nosit třeba týden a džíny třeba 2 měsíce, jestli jsou jinak čisté, ale jestli je nosíš každý den, tak kolem kapes už asi čisté nebudou, ale to přece vidíš, zda jsou čisté či špinavé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Myslíš, " Repráky hier", nebo obyč ? Jinak jako ty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
david22

Damiana> Souhlas !
Termín rifle je asi přežitek z dob komunismu, kdy se každým jeansům říkalo rifle. Též mi víc sedí označení jeansy.

před 4356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

ad Bohemica: Super příspěvek – jako když čtu Robina! 🙂

před 4356 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

pro Bohemicu – tak to znám i když mám jen kocourka, taky mám ráda černou barvu a jen jak ta mrška slyší cinknout klíče už je u mně začne se lísat a bílý chloupky jsou všude, den předem si dávám oblečení do koupelny a stříkám Antistatem a pomáhá to :)

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

nejlepší jsou nátělníky sama je nosím, ale delší kraťasy pod kolena sluší jen klukům škoda :)

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

briketka10> čekal jsem konkrétní číslo náležející do oboru přirozených čisel N !!!!

No, asi se oběsím na provazu dlouhém 215 cm :(

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

takže 1 tričko na ven, když jdu na zahrádku s kocourkem a venčit ségře psa to nosím i když sem sekala v neděli trávu jen sem ho v ruce přemáchla, to samý spodní prádlo a ostatní no nebudu to cpát do velký pračky to jen když toho je hodně..a teď jezdím na rehábka tak ty 3–4 trika s vestičkou s kapuckou..do pátku asi..

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

Ale jinak díky za odpověď :)

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

vy ste ma ešte nevidela v kraťasoch (i dlhých)?
rýchlo by ste zmenila názor

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jakože nožky do Ó nebo do X :o

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

to nie, ale pripadám si v kraťasoch – hm, divne.

Asi do O, hej, áno, je tam fuga medzi kolenami, rozhodne do O.
Že by som v minulom živote nejaký gólman?

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

nebo třeba žokej co ? :))

před 4357 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek