Jak prat cerne tricko s bilym limeckem

Prosim o radu z praxe. Velmi casto se v mem satniku objevuje kombinace bile a cerne na jednom kuse pradla. Bohuzel vtipna visacka od vyrobce, ze mam prat s podobnymi barvami neni v tomto pripade vazne napomocna. Prosim Vas tedy o radu jak s temito vecmi bojujete Vy. Uz nejedno tricko jsem takto nechtene obarvila z bileho limecku na sedive..Predem moc dekuji za radu…

Nejlepší odpověď
verka

Mám podobnou zkušenost, radím trička v této kombinaci nekupovat.
V reklamě radí na každou barvu jiný prostředek! Škoda, že nám neřeknou, jak nalít jednu na límeček a druhou na zbytek.

Další odpovědi
ReHu

Buď jak píše verka, nebo prát extra. pokud není moc špinavé, tak stačí jen přemáchnout.
Co vyzkoušet jiný prací prostředek.
Kamarádka je moc spokojená s SA8 color na barevné porádlo. Říkala, že do sebe barvy nepouští.

Martina S.

Stává se mě to také že se barvy trochu slejí do sebe a není to už čistě bílé. Je to jen u bavlněného prádla. Raději si kupuji trička elastická a jak tam je trochu přidané něco umělého tak to jde prát dobře.

léčitelka

Pokud není od VIETNAMCŮ, KLIDNĚ NA 30°;CELSIA V PŘÍPRAVKU NA ČERNOU BARVU.A pokud ano, je to marnej boj.

Zdroj: z vlastní hlavy