Pokročilý

Bude mi stačit tento procesor v PC??

Intel® Pentium® 2020M Processor (2M Cache, 2.40 GHz)
Mám prosbu a prosím o radu.
Chci si kupovat notebook a je v něm tento procesor,upozorňuji že jsem běžný uživatel PC takže moderní hry a podobné nepreferuji,jediné co požaduji od procesoru aby zvládal bez problémů filmy a hudbu.
Doplňuji:
Pro doplnění jedná se mi o tento notebook,v místě bydliště v kamenném obchodě je k mání za 14.906,- Kč
http://www.dargo.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Filmy a hudbu (tedy přehrávání) zvládne v podstatě každý notes (PC), ale záleží spíše na grafické kartě a RAM, než na procesoru.
Jaký notes přesněji to má být?
Doplňuji:
Konfigurace dle odkazu je k přehrávání videa i audia nejen dostatečná, ale ´naddimenzovaná´...
;-)

Další odpovědi:

Bronzový

Na HD videa kolem 720p ti bude stačit určitě
Doplňuji:
Asi už to není aktuální ale včera jsem si pořídil po dlouhém váhání tablet (od Asusu s dokovací stanicí (= další baterie v ceně)) a musím říct, že na videa a hudbu je to ideální a nejpraktičtější řešení.
Je lehký, nepřehřívá se, je celkem odolný a snadno přenosný a díky menší obrazovce má výbornou kvalitu obrazu bez větších dopadů na výkon.
Neměnil bych za velký těžký noťas, ten si budu bohužel kupovat taky ale jen z nutnosti :(

PS: výdrž baterií oproti noťasu je vážně Obrovská s velkým O. Noťas ti s trochou štěstí vydrží max. 7 hodin, tablet+klávesnice mi vydržel kolem 20ti hodin přehrávání videí jak na youtube tak ve VLC playeru, procházení internetu (včetně internetových komiksů, gifů a fotogalerií a samozřejmě facebooku) a hraní her (Candy Crush, Angry Birds apod., nojo nojo, já vím pro ajťáka odkojeného na Diablu a Starcraftu docela hamba ale co nadělám :D).
Vážně, pokud nemáš v plánu na tom hrát hry pro PC nebo dělat nějaké hypernáročné výpočty, tak je tablet nejlepší volba.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.