cicinho96

Je tento PC kvalitní?

http://www.czc­.cz/asus-m31ad-cz005d-seda/163050/produkt
Potřebuji nějaký kvalitní PC, který rozjede AC Unity a podobné hry, které jsou náročné na grafiku.
Koupili by jste si ho nebo mi můžete navrhnout jinou variantu do této ceny?
Děkuji za rady a odpovědi.

Odpovědi
jáára

Tam není grafika, jen Intel HDxxxx v procesoru. neříkám, že je špatná. i nějaký hry na tom dáš, můžeš renderovat video. Ale není to nic moc. spočítej si ceny jednotlivých komponent.

Tj. Asi bych za 20000 postavil lepší. s grafikou
Doplňuji:
Není tam SSD na systém a není tam systém (licence)

Quimby

Heh, celkem k ničemu PC. Hraje si na gigabajty, gigaherze, což může lidi přilákat, ale to že mu chybí grafika celkem nezmiňujou.

Každopádně lepší je si sestavit PC sám, vyjde to levnějc a víš přesně co tam máš. CZC je dobrej obchod se slušnejma cenama a PC ti zdarma sestaví a otestují.

Rylon

Přesně jak už bylo řečeno… Toto je MULTIMEDIÁLNÍ PC!!! Tady u tohodle počítače se snaží nalákat na nějakej ten Intel Core i7 (což je procák [až teda na ty nejvýkonnější] na kancelářskou práci!!!). A to že lákaj na nějakej 1tb disk, -@jáára- Ano, systém se dá nainstalovat i na normální HDD a ne jen na SSD, navíc u složený sestavy založený na kompletním Intelu (cpu, gpu, chipset) za 16 499,–- se není ani co divit… -, není vůbec špatný! Na 1tb se toho vejde docela dost a jestli systém zabírá tak 20gb tak je to ze 1000gb docela zanedbatelný… Myslím si že ten PC bude mít asi i PCI-E slot na další gpu… Jediný co by mě asi při tak 100% upgradu gpu děsilo je to že ten zdroj má výkon jen 300W… (To i moje babička má větší výkon!!!) A nakonec -@jáára- Grafika tam je, ne že tam není, jen Intel HDxxxx v procesoru. Intel HD Graphics mají výhodu absolutně nejdelší podpory aktualizací DitectX a OpenGL (alespoň myslím…) což je bezva! Ale divím se že tam nedaly Grafiku Intel Iris Pro protože ten procák je Haswell.

tt isleofman

Integrovaná grafika :D tohle není dobrý