Pokročilý

Výdrž PC..

Může PC ublížit když ho nechám zaplej zřeba 48hodin nebo třebá víc ?
Doplňuji:
zapoměl jsem dodat že ho nezatěžuji - např. jen něco stahuji a větrák i ostatní HW je ve špičkové kondici

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

PC jsou primárně určeny pro nepřetržitý provoz, tedy 48hod. mu nemůže naprosto nijak ublížit.

Další odpovědi:

Zlatý

V poho :-)

Samozřejmě vydrží, akorát se opotřebovávají ložiska ventilátorů a zbytečně to bere proud, lepší řešení pro stahování je si pořídit routr třeba RT-N16, k něm přenosný disk a nahodit na něj Tomato a zprovoznit torrenting.

Zdroj: http://www.xtremecoders.org/fo rums/f78/tomato-optware-mega-p ackage-197/

Pokročilý

Záleží, co na něm děláte a jaké má počítač chlazení a zdroj. Pokud nemá příliš dobře řešené chlazení a budete na něm hrát 48 hodin v kuse 3D hry, je jisté, že se přehřeje, a dost velká pravděpodobnost, že některá komponenta shoří. Pokud ale necháte počítač zapnutý 48 hodin a píšete na něm v textovém editoru, případně jste na internetu nebo jen stahujete nějaký větší soubor, pak by se PC nemělo nic stát. Samozřejmě to pak ale poznáte na účtu za elektřinu. :)

Zlatý

to víš že se nic nestane, já PC nevypínám nikdy...letos byl mimo provoz jen asi hodinu někdy v červenci, když byla bouřka a vypad proud, jinak jede nonstop

chicocheco: tak v textovým prohlížeči jo? :))

Nevypínám PC, ale občas to za mne udělají rozvodny el. proudu a pokud doba pobytu mimo domov je delší než 3 dny.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.