Kepler

To už za sport nepovažuji. A za zábavu už vůbec ne

Další odpovědi
Ametyst

Sport už je dávno jen o penězích. Sportovní zprávy: kdo kam a za kolik.

paul1

Tak to je tedy masakr. Patí to k „bojovým sportům“, tedy spíše jen bojovým. Sport to už zdaleka není.

aliendrone

Jasně! Zábava je vše, co někomu přijde zábavné. Jak vidíš, třeba Keplerovi to zábavné nepřijde, to ale neznamená, že někdo jiný to může hodnotit ODLIŠNĚ.
Takových podařených momentek už bylo, namátkou si vzpomínám na dosti slavnou momentku božského Diega, kdy ve výskokové strkanici ve snaze o hlavičku mičudu vychytal tváří. Vypadalo to, jako kdyby mu chěl xicht poodletět na orbitální dráhu. A fotbal přeci nikdo nepovažuje za brutus sport, ne? ;) :)

Dochy

ad Alien: Mi to připomnělo zpomalený záběr jak karatista láme cihlu… ty prsty jak se hezky obtáčejí, kolmo na normální směr kloubů, kolem té cihly, které přeci jen chvíli trvá než ji dojde, že by se měla pohnout…
Doporučuju
Jo a tady to je…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=otHZwjEl­XwQ

aliendrone

Dochy>>> Hezké video, je vidět, že tvárnice je trochu natvrdlá (u ní je to ale VPOŘÁDKU) a chvíli ji trvá, než jí dojde co „by měla“. ;) :D :D