Lilly84

Hydratační krém pro mastnou pleť

Je mi 14 let a trpím na akné není to zas tak hrozné ale hezké to není mam mastnou a smíšenou pleť nevim jakou kosmetiku na pleť nechci nic drahého max 300Kč prosím vás poradte njakej dobrej hydratační krém nebo noční krém cokoliv co pomůže děkuji za odpovědi

Doplňuji:
A co bych sehnala v drogerii DM , rossman, lékarna .. nic objednávat nechci ale jestli to bude stát za to tak proc ne :))

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Vyhledej si některého prodejce, jenž má kamennou prodejnu ve tvém okolí.
http://search­.seznam.cz/?q=hy­drata%C4%8Dn%C3­%AD+kr%C3%A9m+na+mas­tnou+ple%C5%A5&c­ount=10&pId=y­Clb2otDwGEWenYc­SCUj&from=1

Další odpovědi
johana 56

Krémy z lékaren nebývají parfémované,spíše na přírodní bázi.Navíc je zde možnost koupit malý testovací vzorek,což je výhodné v případě,že pleti nevyhovuje.Jistě rádi pomohou s výběrem.

Damiana

Zkus se v lékárně pozeptat po tomto přípravku:
http://pletove-kremy.heureka­.cz/bioderma-sebium-hydra-hydratacni-krem-40-ml/
Je určený pro problematickou pleť a hodně hydratuje. Ale pozor v zimě s přílišnou hydratací. Ano, každá pokožka musí být dostatečně zavlažována, ale kvalitním přípravkem, který neobsahuje příliš vody, která by mohla v kůži zamrznout. Dnes jsou ale už výrobky kvalitnější, ale i tak by se vyloženě hydratační věcičky měly používat raději na noc a výživnější na den. Zkrátka obráceně než v létě. Jestli máš ale mastnější, problematickou pleť, chtělo by to hlavně dobře vyrovnávací prostředek, myslím také, že v lékárně ti poradí.