KARI05

Jak si udelat domaci krem na plet?

Nejlepší odpověď
iceT

Zkus tady
https://www.stre­am.cz/homemade/10007112-pletova-emulze-s-panthenolem

Další odpovědi
gecco

Pokud nemáš na mysli konkrétní krém (a důvod, proč zrovna takový) – tak proč??
😉
Ale jistě, lze to…
Základem většiny krémů je bílá nebo žlutá vazelína*), do ní se pak vmíchávají ´příměsi´ (v domácích podmíkách bylinky nebo koření nebo jejich výluhy, řidšeji ´průmyslové esence´ )…
Bylinky (etc) volíš podle účelu krému.
___
*) klidně nahraď vepřovým sádlem – to je pro zdravou pleť zcela neškodné (spíše prospěšné)
😉

marci1

Na netu najdeš mnoho návodů : 🙂
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=dom%C3%A1c%C3%AD+kr­%C3%A9m+na+ple%C5%A5&i­e=utf-8&oe=utf-8

anonym

Pumíku, opět velice nevhodná odpověď. z obětí terorismu si nemůžeš dělat legraci, je to velmi, velmi nevhodné, tak třeba se to někdy naučíš.

anonym

Co si to dovolujete pane, jakým právem?To, že mi nerozumíte neznamená, že mě můžete odsoudit a mazat mi odpovědi jako hvězda z akčního filmu, tohle je realita!Se proberte pane…