Dados

Hudbaa při předávání medailí

Zdravím, je hudba při předávání medailí u Londýna a Sochi stejná nebo jiná ?

Nejlepší odpověď
annas

Každá pořadatelská země má svou hudbu.

Olympijské hry v Londýně doprovázel singl od Muse. Singl Survival byl hrán po celou dobu trvání OH a při příležitostech, jako je nástup sportovců nebo předávání medailí. Byl využit též jako znělka pro mezinárodní přenosy z olympiády.

http://www.mu­sicweb.cz/aktu­ality/olympij­ske-hry-v-londyne-bude-provazet-singl-od-muse

O oficiální hymnu 22. zimních olympijských her se naopak postará běloruský reprezentant na Eurovizi 2007 Dimitriy Koldun, který ji nahrál s Kirillem Ukhanovem.
22. zimní olympijské hry bude doprovázet i speciální album “Hity of the Sochi 2014 Olympic Games”, na kterém bude deset písní. O skladbu písní se postarala ruská rádia napříč celou zemí a vybírat bylo opravdu z čeho.

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:To­ICtZNrHLEJ:eu­rocontest.cz/he­adline/pikant/i­tem/2588-so%25C4%258Di-chyst%25C3%25A1-olympijsk%25C3%25A9-album-eurovize-bude-jeho-sou%25C4%258D%2­5C3%25A1st%25C3%25AD%3Ft­mpl%3Dcomponen­t%26print%3D1+&cd=7&­hl=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-a