Pokročilý

hodí se k čokoládovému dortu ještě marmeláda?

je to čokoládový dort se šlehačkovým krémem a čokoládovou polevou. mám korpusy potřít ještě marmeládou? máte někdo zkušenosti s tímto http://recepty.vareni.cz/… nebo podobným čokoládovým dortem?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pikantní marmeládou nic nezkazíš

Další odpovědi:

Zlatý

Klidně bych i marmeládu dala,nějakou kyselejší,když jsem viděla kolik cukru je v receptu.Ale pokud tam není,tak zkus udělat dnes bez marmelády a příště s marmeládou.sakra,mám chuť na něco podobného...

iste, tak ako píše hanulka, marmeládou v torte rozhodne nič neskazíš, mala by byť kyslejšia resp. pikantnejšia, nám sa osvedčila ríbezľová domáca, tá je kyslá, že až :-D

saaaakra, ja neviem piecť a vlastne teraz ani nemôžem, nepošleš mi kúsok? :-D

Zlatý

no ja napriklad ..davam marmeladu i do pernikoveho testa .(jahodovou )...trochu to dosladi a je pak pernik chutnejsi...a jak pisou holky nic tim nezkazis..

Zlatý

Jasně, že ano. Jeden z nejproslulejších - Sacherův dort - kde by byl bez meruňkové marmelády!
http://cs.wikipedia.org/…
Takže klidně do toho. Osobně bych sice dala přednost červenému nebo černému rybízu, možná i pomerančovému džemu (citrusy si s čokoládou báječně "rozumí"), ale je to na tobě.

Stříbrný

Katy jsou kurzy vaření vše se naučíš .Poraď se z maminkou. Jak říkával můj táta nejhorší je těch prvních 20 let. Pak si tvoje polovička na tvé vaření zvykne. Nebo umře.
K čokoládovému dortu a šlehačce se hodí pikantní marmeláda
.

Ja bych tam tu marmeládu klidně i přidal

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.