sisi0110

Dobrý recept na čokoládový korpus na dort

Sháním nějaký fakt dobrý recept na čokoládový korpus. Mám zcela jasnou představu čím dort budu plnit a jak zdobit, ale nechce se mi používat klasický piškotový korpus. Je suchý a nemá to šmrnc.

Odpovědi
elektrikář

Zkuste korpus upéct podle receptu na olejovou bábovku.Moje maminka to pekla na plechu a plnila rybízovou marmeládou a zdobila vanilkovým krémem. Skladalo se to na kostky. Vydrželo to dlouho vláčné. Zítra si na to musím koupit suroviny začaly se mi sbíhat sliny.