Nik92

…GYROS…

Jaké je podle Vás nejlepší maso na gyros? (Berte v potaz, že ho budu dělat doma)

Nejlepší odpověď
hanulka11

gyros takový neuděláš, kdybys dělala nevím co , kup si v
Lídlu mražený je fakt výborný, už jsou slaboučké plátečky masa – jen hodíš na pánev je to i s kořením a za 7 minut podáváš

Další odpovědi
www

Gyros je především koření a podle mne ho můžeš s klidem použít na právě takové maso, které ti chutná. 🙂

MacChill

Doporučil bych vykostěné hovězí maso

slipknotak

na gyros jsou nejlepší kuřecí kousky masa, hodně koření..

mojitek

gyros je převážně o koření,ale pravý je z telecího masa

jmhad

o maso ani tak nejde,ale o koření z jihu Evropy,na které u nás nejsme zvyklí.Proto velmi opatrně,aby se to celé nevyhodilo.Je to něco,jako používat na maso indickou „masalu“,ve které je skořice.