LucinkaLLL

Dřepy jak?

Je rozdil mezi tim,kdyz udelam 100 drepu najednou a kdyz je udelam treba 5× denne 20?
Doplňuji:
A na tvarování těch nohou to nemá žádný vliv? Tvarují se stejně?

Odpovědi
anonym

Určitě, tolik se neunavíš. K poílení nohou stačí chodit pěšky. Chodit do schodů i ze schodů. Prostě odbourat výtah a MHD do vzdálenosti 5–7 km.
Doplňuji:
Cvičením ti zesílí svaly stehenní, lýtkové a zpevní zadek. Chůzí toho nedosáhneš, ale udržuješ si postavu v mezích normálu. Ani tlustý, ani hubený.

LucinkaLLL

Myslela jsem spíš, jestli se budou stehna tvarovat stejně, když budu těch 100 dřepů dělat najednou, tak jestli je to stejný, když budu cvičit ty dřepy pětkrát denně po dvaceti dřepech?