Pokročilý

Máte nějaké nápady na doprovodný program ke svatební hostině?

Tak jsem přemýšlela, čím vyplnit tu dobu, kterou bývá nevěsta se ženichem na focení? Rady, nápady, tipy, díky! :)
Doplňuji:
Něco by to rozhodně chtělo, nemám ráda pomluvy a když nebudou mít svatebčané co dělat, tak to tak opravdu dopadne :-/ Napadlo mě třeba nějaké promítání společných fotek? Co myslíte, mohlo by to tomu zabránit? :-/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Fotenie svadobných hostí bez nevesty a ženícha spojené s ohováraním a kritizovaním, prerušované len pohárikmi a nejakým pamlskom. (bežná prax na svadbách). Teraz, ak to chcete rozohrať - spravte z toho scénku, dobrovoľníci sa určite nájdu...

Další odpovědi:

Bronzový

Zdá se mi to zbytečné ;)
Záleží na počtu a složení svatebčanů.
http://www.svatbanajednicku.cz /…
ww. kostolnik. cz/cz/doprovodny- program
Doplňuji:
http://www.kostolnik.cz/…

Mohu-li soudit podle sebe, pak "nějaké promítání společných fotek" by mne spolehlivě uvrhlo do ´náruče´ alkoholu někde v předsálí (nebo i ve sklepě) - ať už s pomluvami nebo bez...
;-)

Pokročilý

Já byl na svatbě minulý týden a tu dobu jsme chlapi lemtaly pivo a ženský no nevim asi kecaly.Je pravda že byly na focení tak hodinu jenom pryč.

Stříbrný

"Doprovodný program" ke svatební hostině považuji
minimálně za zbytečný (, spíše ale za rušivý) prvek.
Promítání fotek je podle mne ta úplně nejhorší možnost.

Pomluvám nezabráníte sebelepším programem,
ještě Vás pomluví za jeho nevhodnost...

Diskuze k otázce

Bronzový

da ny

Mne by to promítání nudilo, možná otrávilo.... ;(
Vy znáte své svatebčany (čím méně tím lépe), musíte vybrat podle svého uvážení.
Nechápu obavu z pomluv, takové lidičky bych na své svatbě neměla. To snad je lepší, když se 2 vezmou za ruce + svědkové. Maxinálně velmi úzká rodina.
Má to přece být Váš DEN, ne divadlo se stresem
Tak si ho hezky užijte ;)

Zlatý

led

mowla, vždy sa nájde nejaká skúpina, ktorá obľubuje tzv. Kontajner párty (miesto, kam chodí málo ľudí a nakoniec sa tam zídu všetci)
Myslela som aktuálne fotky, čerstvo urobené, nie stavané, ale tie naozajstné momentky.
Pokiaľ by to boli fotky z detstva a starých rodičov, držte mi, prosím, miesto pri kontajneri.

anonym

Led - já reagoval na doplnění, ne na tvůj příspěvek - ta hraná scénka ´nahodilostí´ nemusí být špatná...
;-)
To "promítání společných fotek" jsem pochopil právě jako promítání fotek novomanželů od ´pasení koníčků´ po současnost...
:-O

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.