Mucillinka

Doporučíte dovolenou v Česku?

Dobrý den, doporučíte mi někdo dovolenou v Česku?Hledám něco pro mladé lidi, v okolí restaurace, obchody, zábava.Ubytování může být i v penzionu.Můžete mi dát typ i na nějakou chatu,penzion,ho­tel,cokoliv.Pros­tě nějaký typ,kde vy jste byli a vás se tam líbilo.Děkuji
Doplňuji:
Já nehledám dovolenou někde nasamotě,mimo dosah civilizace,kde budu muset jezdit třeba 20 km,abych se najedla nebo vyšla mezi lidi.Asi jste mě špatně pochopil,protože jsem nepsala,že hledám obchodní centrum,kde bych přenocovala,ale ubytování pro mladé lidi.Může to být penzion,hotel,co­koliv-i bungalov,cha­ta.Ráda tam využiji i nějaké výlety do okolí,adrenalinové sporty,čtyřko­liky,cokoliv.A­le nejsem důchodce,který chce vyjet na dovolenou někam do lesa na samotu.Jsem mladá a ráda bych ponala jiné město,kraj-formou dovolené.Děkuji

Nejlepší odpověď
iTRAS

Výborné místo pro dovolenou mladých lidí je Harrachov v Krkonoších. Skloubíte zde výlety nádhernou přírodou s večery na diskotéce 🙂 Nechybí zde ani bobová dráha, lanové centrum, tříkolky, lanovka a další. Do přírody i do „města“ je stejně blízko. Restaurací spousta.

Další odpovědi
arygnoc

hm, zajímavé, jak si představujete dovolenou: (cituji) … v okolí restaurace, obchody, zábava.Ubytování může být i v penzionu …

Já bych dovolenou rozhodně nechtěl trávit v obchodním centru.

Co takhle splav řeky, bungee jumping nebo něco extra – let balónem, týden přežití a pod.?

Věřte, že je tam zábava.

Doplnění:

já taky nejsem starej dědek, který říká, aby jste jela na samotu.

Jen by bylo vhodné (někdy) formulovat otázku PŘESNĚJI.

Mimochodem, neznám místo v ČR, kde by bylo do obchodu (nemyslím tím super/hypermarket, ale OBCHOD) víc než pár kiláků.

A o tom, co jste deklarovala, že chcete (spoznávat nové), jsem přece mluvil.

Anebo – nebude lepší zapnout TV a poznávat ČR? (v pohodlí, bez zážitků, u obchodu, s vanou, klimatizací, etc. etc.)

Pecudka

Tak to jedině do Prahy, nikde asi víc obchodů a diskoték nebude.

iTRAS

Já Vám rozumím, a proto Vám doporučuji hlavní horská střediska v Krkonoších, nejlépe Harrachov či Špindlerův Mlýn. Konkrétní ubytování Vám však nedoporučím, snad někdo jiný 🙂