Kepler

Jaký typ turistických destinací nejraději navštěvujete?

Resp. jaké zaměření dovolené?

Nejlepší odpověď
dudu

jiný

Preferujeme poznávací zájezdy za kulturou, památkami i přírodou. Už v roce 1972 jsme např. procestovali od severu k jihu Rumunsko /nádhera/ a postupně téměř celou Evropu a sever Afriky. Poněkud atypický byl snad zájezd na Kypr, kde jsme obden vyráželi po místních zajímavostech a současně ve špičkových vinařstvích degustovali jejich produkty /vč. mešního nebo vína Komandaria/. Denně jsme navštívili až tři vinařství, což bylo docela náročné.
Třešinkou na dortu pak pro nás byla cesta do Egypta. Nejprve jsme při plavbě po Nilu od Assuánu po Luxor poznávali tamnější památky a poté relaxovali v krásném hotelu uprostřed Hurghády. Letos jsme raději zůstali doma.

Další odpovědi
Lamalam

jiný

Nejraději mám severské krajiny, ale krátkodobému válení u teplého moře se také nebráním.

anonym

jiný

Na www stránce http://www.you­tube.com/ se virtuálně dívám na téměř cokoliv na světě, co by stáke vidět a to ve 4K rozlišení na 46" lcd obrazovce svého prezentačního lcd panelu. Lákal by mě však ze všeho nejvíc výlet lodí na širé moře a navštívit nějaké ostrovy. Zdraví + finance mi to zatím nedovolí.

Třeba teď jsem na Fiji :). Kdo se chce přidat, tak může zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=R4713-pApSI

quentos

pobytový u moře

… ono je to ale stejně o tom, s kým tam jedete. Měl jsem možnost jet s neznámou blbou blondýnou k moři. Nakonec jsem byl rád, že jsem jel místo toho s kamošem na hory…

Emefej

hory v létě i zimě

Hory, ale pouze mimo hlavní sezónu, nejhezčí začínají být právě teď.

Áďa123

pobytový u moře

Drap

jiný

Všude tam kde jsou rozsáhlé lesy, co nejméně lidí a co nejdále od civilizace. Nemusí to být nutně hory. Rychlebské vrchy vítězí.

Anonymka15+

světová velkoměsta

jirka F

cesty po historických památkách

talka

jiný

Různé poznávací zájezdy.

anonym

jiný

V zimě lyže,hory,potom památky v čechách,hra­dy,zříceniny,cel­kvě přírodu.
Je to tím,že bydlím u lesa na vesnici.Nemám rád zíjezdy busem,bud pěšky nebo autem se někam dovézt.Jezdím na vandry a to je fajn záležitost.

Klaproth

hory v létě i zimě

ivzez

jiný

tnovakt

jiný

Nejradši všechno spojit dohromady a hlavně cestovat po celý rok. Neomezuji nikdy cesty pouze na moře, památky nebo hory…

http://posvyose.cz/

Frogman

světová velkoměsta

Světová zatím tak úplně ne, jen českorepubliková. :DD
Včera jsem měl štěstí, náhodou jsem potkal Taťjánu Medveckou, takže to mi úplně nejvíc zlepšilo náladu! :DD

Mortin

světová velkoměsta

Rohlik

cesty po historických památkách

ina

cesty po historických památkách

John Wick

cesty po historických památkách

vlče

jiný

Tanečnice

cesty po historických památkách

Kepler

Frogman: ano, to je skvělé, já jsem si zase kdysi chvilku pokecal s Milošem Kopeckým, když jsme se potkali v šatnách podolského bazénu. No potkalo by tě to někdy třeba na Mallorce? 🙂

Frogman

To taky musel být zážitek. :)
Mamka se zase vloni v Chorvatsku fotila s Petrem Novotným. :D
Je to spíš o náhodě. :)