dabel

Kam si myslíte abych jela s přítelem na dovolenou?chci aby si odpočinul a odreágoval,takové překvapení

Může to být i Česko

Nejlepší odpověď
anonym

tak v česku jsou krásné lázně jak Františkovy,tak Karlovy vary,ze zahraničí ted na zimu spíš teplejší kraje

Další odpovědi
Michal Kole

Někam do hor, aby se přítel utahal a „neotravoval“.

Monny

Jeďte kamkoliv,hlavní je že budete spolu.Všude je krásně ve dvouch.

oskar

Záleží jak se cítíte finančně možnosti je moc.

Miroslavst

Kam s ním na dovolenou, aby si odpočinul a odreagoval se?
Kamkoli bez něj-on sám :D:D

ten který je

Záleží na tom ve kterém období.

hanulka11

A co nějaký wellnes víkend to by se vám nelíbilo . Pokud chcete delší dovolenou tak se dá jet na týden či 10 dní do jakýchkoliv lázní /např.Třeboň / je krásná i její okolí.

poa.li

Dlouhý výlet na plachetnici do vzdálených oblastí – jen sami dva. V našich většinových finančních podmínkách někam na hory, kde by musel řešit věci přímo související s přežitím. Mě osobně pomohlo, že jsem jel v srpnu pomáhat do povodněmi postižených lokalit..

Elk

Jel bych do Vysokých Tater. Není to tam drahé, domluvíte se a je to docela blízko, vlakem přímo do Popradu a pak si můžete vybrat. Navíc je tam krásně vždy. Šťastnou cestu a hodně krásných zážitků.

ReHu

To je těžké, když nevíme, co má rád, co ho baví.
Někdo procházky po horách a jiný se raději válí na pláži nebo jde na masáž.

dj.david1234

Jo ve Frantovkách (Fr.Lázně) je krásně :) Jsem z Aše takže to je kousek :) Určitě doporučuji :) Je tam super Aquaforum.. Ale ty hotely drahý.. nooo… jestli nejsi z českého parlamentu nebo cizinec tak si to tam moc neužiješ..bohužel.. na den je to tam super ale na dýl? noo.. Každopádně jak je tu napsáno se svou láskou je to všude krásný :)
Pěknou dovolenou :)