Bobová dráha pro děti ? kde ?

Je vhodné brát děti na bobovou dráhu ? co na to říkali ty vaše ? Kde je nejlepší ?

Odpovědi:

Pokročilý

Je, na Proseku, pamatuju si že to bylo docela drahé ale už si přesné ceny nepamatuji.

Zlatý

Jezdil jsem s kamarádovou dcerou (cca 6 let) - byla nadšená...
Takže doporučuju (konkrétně Prosek)...
http://www.bobovadraha.cz/…

Jak velké máte děti ?V Praze je jedině asi ten Prosek . Mám děcka 7 a 15 let a oba byli nadšení ... ikdyž ten starší byl spíš nejvíc nadšený z wifi v restauraci .. Ale líbilo se jim tam , takže taky doporučuju ...

Nám se taky na Proseku líbilo . Teď v létě grilují na terase. Dobře se tam sedí a je tam pěkný výhled. Bobová dráha naše děcka zaujala a přidali se dokonce i babička s dědou takže jsme si i odpočinuli od dětí a přišli na jiné myšlenky s manželem.Jinou jsme nevyzkoušeli ale ani se nechystáme, když na bobovou dráhu tak na Prosek...:)

Diskuze k otázce

Jurek

jj na Proseku je bobová dráha, vždy se zastavíme v té jejich restauraci (restaurace-bobovka.cz) a děti jdou na bobovou dráhu :) Je to fajn, příjemné prostředí se skvělým výhledem.

Ella2

Děkuju za tip, vidím že Bobovka je asi nejznámnější podle toho co píšete... A ta restaurace je teda taky v pohodě ? Jak tam chutná dětem ? Mám pětiletou holčičku a osmi letého chlapečka ...

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 289
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 208
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.