Avatar uživatele
Ella2

Bobová dráha pro děti ? kde ?

Je vhodné brát děti na bobovou dráhu ? co na to říkali ty vaše ? Kde je nejlepší ?

Zajímavá 0 před 3231 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je, na Proseku, pamatuju si že to bylo docela drahé ale už si přesné ceny nepamatuji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Jezdil jsem s kamarádovou dcerou (cca 6 let) – byla nadšená…
Takže doporučuju (konkrétně Prosek)…
http://www.bo­bovadraha.cz/kon­takty/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajaka

Jak velké máte děti ?V Praze je jedině asi ten Prosek . Mám děcka 7 a 15 let a oba byli nadšení … ikdyž ten starší byl spíš nejvíc nadšený z wifi v restauraci .. Ale líbilo se jim tam , takže taky doporučuju …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Renatka2

Nám se taky na Proseku líbilo . Teď v létě grilují na terase. Dobře se tam sedí a je tam pěkný výhled. Bobová dráha naše děcka zaujala a přidali se dokonce i babička s dědou takže jsme si i odpočinuli od dětí a přišli na jiné myšlenky s manželem.Jinou jsme nevyzkoušeli ale ani se nechystáme, když na bobovou dráhu tak na Prosek…:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jurek

jj na Proseku je bobová dráha, vždy se zastavíme v té jejich restauraci (restaurace-bobovka.cz) a děti jdou na bobovou dráhu :) Je to fajn, příjemné prostředí se skvělým výhledem.

před 3230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Děkuju za tip, vidím že Bobovka je asi nejznámnější podle toho co píšete… A ta restaurace je teda taky v pohodě ? Jak tam chutná dětem ? Mám pětiletou holčičku a osmi letého chlapečka …

před 3223 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek