Miroslavst

Dnešní nová miss

Já jsem se nedíval, tak musím hledat na netu, ale chci se zeptat, jak se vám líbí nová miss?
Já svůj názor napíšu jen co pohledám.
Doplňuji:
Slíbil jsem názor. Tady je:
mě teda nic moc. to už je lepší ta miss internet Kučerová a nebo world Machová. Ale to vidím jen z těch pár obrázků co je zrovna na seznamu, kde to píšou.

Nejlepší odpověď
dagry

Já jsem se dívala, slečny jsem tipovala obě dvě, akorát byl teda trapas, že nedostaly kytku. To mi tam teda nějak chybělo. Maláčová si potrpí na hogo fogo zahraničního hosta, ale na kytku pro vítězku už ji asi nezbylo.

Další odpovědi
panenka

Miss pro rok 2010 se stala holka s číslem 1 a dnešní miss se mi opravdu líbila.

afro.minerva

Sice se na MISSky nekoukám, ale tentokrát jsem kojila a nemohla jsem hned k ovladači, takže jsem se na to začala koukat a nakonec jsem se koukala dál. Můžu prohlásit, že to byla teda fraška nejtěžšího kalibru. Když začali s těmi disciplínami ala „faktor strachu“, tak už to mi připadalo uhozené. Jedna sní trošku syrovýho vejce a druhá skáče padákem. Opravdu vyrovnané… Ale to je jinak jedno. Ty slečny mi nepřipadaly zas až tak krásné, jak by asi měly být. Další byl ten Van Dame. Teda, my nemáme dostatek osobností, takže sem musíme tahat někoho ze zahraničí. Moderátor mi připadal jako hovňousek. Jinak se zdálo, že se jedná hlavně o propagaci našeho průmyslu a hlavně sklářství, ale řekněme. Líbila se mi teda nová verze písničky od Karla Kryla „Anděl“, ale tím to asi zkončilo. Navíc mi ty uchazečky kolikrát přišly nějaké přihlouplé. Prostě děs. Dojatá jsem byla z té slovenské zpěvačky a slovenského repera. To nemáme český rep pro ČESKOU MISS, nebo jak? A nejlepší byl Chodůr, když krákal anglicky a nebyl schopný krákat alespoň tak, jak mu zobák narost. Navíc se nám to nějak v polovině jeho písničky zaseklo a asi minutu obraz stál. Nevím, jestli to bylo jenom u nás. Je fakt, že ty dvě, co to vyhrály byly asi nejhezčí, ale ani ty korunky nebyly teda fakt nic moc. Jindy bejvaly daleko lepší, hezčí a větší. Ceny byly nějak méně hodnotné, ale řekněme, je krize. Nakonec opravdu nedostala ani jedna ani kytku. No to je fakt úroveň. Hlavně, že moderátorovi Van Dame odkopával z hlavy flašku od piva. No děsná úroveň. Prostě, jak jsem na tu naší pakárnu jménem volba královny krásy koukala, tak jsem si říkala, že tady je teď fakt vidět, jak jsme nasprostý prodejný „kur.y“ a ani se za to nestydíme. Doufám, že je kritika rozcupuje.

oskar

Ja si myslim,že pěkna ženska to je a stala by za to.