Bronzový

Jak se vám líbí hubenost Elišky Bučkové?

http://www.super.cz/…
Já musím říct, že se mi líbila víc dřív, takhle má moc hubený obličej a nevypadá zdravě. Pas se mi líbí, ale ten zbytek (obličej, ruce a nohy) mi přijdou hubené až moc. Kdy se vám Eliška líbila víc? Takhle nebo předtím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je vychrtlá, to se mi nelíbí, dříve byla určitě hezčí. V obličeji je ale moc milá, snad se časem spraví.

Další odpovědi:

Zlatý

Eliška Bučková se mi líbila dříve a to podstatně. Její hubenost je opravdu obrovská tak, že už se jí nemůže říkat štíhlost... Ty hubené ruce, obličej atd. - hrůza. Podle mého názoru by měla opravdu přibrat. A to honem! Ale jak už zde zaznělo: Modelky chtějí mít modelčinu postavu a tak spíše hubnou než aby přibíraly.. To se ale moc nevyplácí a většina modelek poté slyší kruté názory na jejich hubenost. Musím se ale zasmát, když si vzpomenu na její příjmení. Jmenuje se Bůčková (od slova bůček) a je hubená... Hubený bůček.. Opravdu vynkající kombinace :-D. Nechci ji zesměšnit či něco podobného, ale opravdu mi to jaksi nejde moc dohromady :-) V soutěži MISS vypadala jako kus baby, ale teď? Je z ní kůstka.. Měla by se nad sebou zamyslet a rychle přibírat na váze.

Zlatý

Já myslím, že je rozíl být hubená/ý nebo štíhlá/ý.
A pokud někomu "čouhají" kosti na rukou a nohou, už to jistě není jen štíhlost.
A pokud se člověk, i modelka, správně stravuje a aspoň trochu cvičí či posiluje, kostu nikde netrčí, ale tělo je pěkně tvarované.
Je to o celkové kráse, ne jen o "twigovatosti".

Bronzový

Standartní hubená modelka. Nic zvláštního. Takových holek jsou mraky.

Zlatý

Mě se tedy ELIŠKA BŮČKOVÁ líbila předtím ona to sice nevydí že je moc hubená,protože tak jako každá modelka chce být štíhlá, pěkná a mít práci ale trochu by tedy přibrat měla.Ale která v dnešní době z modelek chce přibrat většinou je to tak že pro práci rači hubnou.

Bronzový

Jak je možné, že toto jméno vidím poprvé? Pěkné ženy hledám očividně jinde :)

http://media.super.cz/… na této fotce mi to připadá jako karikatura, jako by byla hlava nepřiměřeňě velká ke zbytku ... nevím

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.