Avatar uživatele
Kattyyyy15

Dá se zmenšit moje výška postavy?

Dobrý den, mám veliké trápení se svojí výškou. Měřím 173. Dala bych cokoliv za to být menší… Na všechny se musím koukat ze shora. A není příjemné když na vás volají kluci žirafo.
Asi to bude znít jako pitomost, ale dá se nějak zmenšit?

Je mi 15 :)

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, marci1, Cenobita, anonym, Kamikam před 2758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Kdepak, výška je kombinace dědičných předpokladů a hladiny růstového hormonu. S tím toho moc nenaděláte.
Nevím, kolik Vám je, ale i kdybyste ještě rostla, už to nejspíe nebude tak rychle a růst se co nevidět zastaví. U dívek se růst obvykle zastavuje někdy mezi 16. a 18. rokem.

Berte to tak, že máte ideální výšku pro modelky, a pokud se Vám někdo posmívá, pak je to jeho nezralost. Dospělí a rozumní lidé se kvůli takovým věcem neposmívají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cenobita

Až všichni tvoji vrstevníci vyrostou, tak bude možná těch 173 málo, žirafky jsou pěkný stvoření 🙂 netrap se tím, výšku nelze měnit v tvém případě, jedině kdybys ze sebe chtěla udělat invalidu.

Na kluky můžeš volat jmény trpaslíků : Šmudla, Kejchal, Stydlín 🙂 to je takové dětské hašteření.

Upravil/a: Cenobita

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

173 v 15 a zirafa? Taky je mozne, ze Ti ta vyska 173 cm zustane a Ty budes nejmensi ze tridy na stredni skole. Tvoje vyska je normalni a kluci at si volaji, jak chteji. A prosim Te, nezacni se kvuli tomu hrbit. Mensi uz nebudes.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Co bych za to dal být vysoký tak jako ty!:) Každý chce to co nemá. Podle mě je tvoje výška v pohodě. Na hloupý řeči od výrostků se vykašli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

To je pro ženu perfektní výška. Můžeš s ní být spokojená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Najdi si k sobě kluka odpovídajícího tvé výšce,kašly na všechny a bud taková jaká jsi,s tím nic neuděláš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Kdybys napsala, že máš přes 190, tak bych to bral. 173 cm je skoro málo na modelku. Jinak Nuk nuk má pravdu. O nějakém zkracování neuvažuj, i když myslím že po ukončení růstu se tato záležitost dá řešit chirugicky zkrácením stehenních kostí. Ale jistý si nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slecna 007

Mám metr šedesát. V tvém věku jsem byla nejmenší ze třídy a strašně jsem se trápila, že nemohu jít na letušku. Podměrečný nebrali. Ve čtyřiceti mám dál metr šedesát, z létání fobii a na sobě bych nezměnila ani ťuk 🙂. Mám se ráda taková jaká jsem.
173 je normální výška. Zmenšíš se jednou, ale to tak po sedmdesátce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Na volejbal dobrý. (Basketbal nemám rád, proto ho nemohu upřímně doporučovat.) Zmenšit člověka asi moc nepůjde. To by se musely nejspíš operativně zkracovat kosti a to ti asi žádný doktor neudělá. Ale 173 není ani tak moc. Moje žena má taky nějak takhle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rohlik

Co já bych dal za to, mít manželku či přítelkyni vysokou alespoň 173 cm. Osobně mám 192cm a líbat se s dívkou kolem 165cm je náročnější činnost a pro nikoho z páru není pohodlná.
Takže buď ráda za svoji výšku, vyšších žen je málo a tudíž jsi vyjímečná 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wolfheart

Mě je 12 a měřím 175 cm a žirafo mi říkají všichni. A zmenšit výšku podle mne nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pixma

Přírodní cestou ne!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nech si uříznout nohy, nebo aspoň trochu zkrátit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ty na kluky volej zase „Prcku“. Neboj kluci ještě vyrostou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martinek1323

ano ale kdiz stahnes hru nemuzes si zmensit postavu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiri Linhart

Katy,neblazni ! Merim 187 cm,53 let a me dceri je 32 let a meri 172 cm. Poukud si udrzis stihlou postavu,bude z Tebe hezka zenska ! Na nejake posmesky pubertalnich spoluzaku se VYKASLI ! Delas li nejaky sport,tam Tva vyska bude vyhoda ! Nicit si postavu v 15ti a kvuli pubertalnim spoluzakum je hloupost ! Jirka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

173 ? Co blbneš !!! To je taková normální výška holky !
Když se k tobě kluk přitulí, tak by to mělo být nějak podobné, tj ty o kousek menší pak je to příjemné. Ale obejmout holku a mít její prsa někde na břichu, to by mne teda moc nelákalo.

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tarzan

Už jsi vyšší o 3 cm,mě by to nevadilo 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PANÁD

Milá slečno,

…a co já bych za to dal mít děvče výšky 173 cm! Moje žena má 160…

170 je dle mého nejlepší výška u děvčat. Tedy pokud máte něco navíc- jsou to pouhé 3 cm!

Existuje pojem: NEROHEJTE SE!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenkasvob

To je nápad. Vždyť kluci, co jsou menší než 180 cm mají mindrák a musejí si kupovat boty s vyššími podpatky. Kluk má být vysoký nebo silný. Pro holku nic takového neplatí. Ta má být jako přesýpací hodiny. Ty máš spíš problém, že podléháš mínění druhých lidí. Nauč se odmítnout, říct NE! Poslouchej jediné lidi, a sice své rodiče, myslí to s tebou dobře.
Anebo můžeš trochu víc jíst, abys se zaoblila a měla normální ženské tvary. Pak nebudeš jako anténa, ale pohledná ženská.

Upravil/a: lenkasvob

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bemka16

Me je 16 a merim 183cm nesnáším svoji vysku a naprosto s tebou soucitim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamikam

Nejsi na tom tak zle. Mě je 13,5 a mám 181 cm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hunter1

Jsem kluk, a jsem stejně vysoký jako ty na základce byla spousta holek vyšších než já i z nižších ročníků. A vůbec mi to nevadilo a nevadí mi to, tvoje výška je zcela normální a opravdu dost holek je vyšších než ty, takže můžeš být naprosto klidná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vasr Tatr

Já bych dal taky hodně za to abych byl menší jsem kluk a je mi teď 16 a mám skoro 2metry je mi to nepříjemné taky se na Všechny koukat ze shora a taky se krčit na malé sedačce v autobuse ale kdo není úplně retardovaný tak se ti za to smát nebude já mám to štěstí a mám na intru dobré kamarády ale u tebe si myslím že pokud už nerosteš tak to není zas takovÿ problém vždy jsem záviděl těm co byli menší ale oni zase záviděli mne nechápu proč soucítím s tebou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Týna12345

🙂co já bych dala za 173cm mám 189 . Neboj kluci v tvém věku jsou ještě nevyspělý a taky ještě nedorostlý brzo tě doženou
PS: doporučuji kouknout na film Čára je skvělej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajwbgwu

ja mám 12rokov a mám 175cm 😅
Je toto normálne u 12ročneho dievčaťa?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anděl18

Ahoj mě je 11let, kupuju si boty ve 42 a měřím něco přes 170cm.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ňuf Ňuf

Cítim s tebou,ľudia nieje to najlepšie ja na mojom mieste som na svoj vek strašne veľká najväčšia z triedy a mám frajera a on je odo mna menší, v každej rozprávke či vo videí chalan ma byt ten väčší a nieje baba keby som bola aspoň o 10 cm menšia to by som bola najšťastnejši­a,ibaze nebudem tak nehovorte že byt veľká je dobre možno chalan to je vpoho 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Denisa Kube

Je mi 12 let a mám uplně stejnou výšku a také bych si to přála, hodně štěstí i tobě <3

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek