jejjexk8

Dá se nějak zmenšit výška?

Je mi 17, sice už nerostu, ale měřím asi 192cm což mi přijde hrozně moc, je nějaký způsob jak se alespoň o pár centimetrů zmenšit?

Nejlepší odpověď
anonym

Ty brďo, Tvoji výšku bych chtěl mít. Ten rozhled po pěkných babách je k nezaplacení.

Další odpovědi
Nendak

Nedá, ale já znám pár chlapů co mají i 200 cm i 210 cm a nějak si z toho nic nedělají, já mám taky nějak kolem 190, hraju volejbal a ta výška se mi tam hodí. Neřešte blbosti lidi :D

Löwe

Požádej někoho ať uchopí do svých pařátů kladivo, a dá ti pár ran na hlavičku…

Bude to mít dvojí efekt – nejen, že se zmenšíš, ale možná, že se ti i rozsvítí ve škebli.

marci1

A proč bys chtěl být menší ? Víš jaký výběr potencionálních partnerek máš ? Od malých až po ty větší,a ty větší mívají delší nohy. 🙂

iceT

Choď s hlavou sklopenou,se shrbenými zády.Sice toho ze světa okolo sebe moc neuvidíš,ale budeš vypadat menší.Sice tě pak budou z nesprávně drženého těla bolet záda,ale nerozbiješ si ústa,až zakopneš…

led

Vyčkaj pár desiatok rokov…
o takých 50–60 rokov sa človek akosi zmenšuje.
Zatiaľ využívaj výšku ako sa dá, veď napríklad na výmenu žiarovky nebudeš potrebovať ani rebrík, alebo ako poukazuje barbakan obzeraj si dievčatá…

turbo085

Chirurgický zákrok, takový penis bych fakt nechtěl