Dá se nějak zmenšit výška?

Je mi 17, sice už nerostu, ale měřím asi 192cm což mi přijde hrozně moc, je nějaký způsob jak se alespoň o pár centimetrů zmenšit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nedá, ale já znám pár chlapů co mají i 200 cm i 210 cm a nějak si z toho nic nedělají, já mám taky nějak kolem 190, hraju volejbal a ta výška se mi tam hodí. Neřešte blbosti lidi :D

Další odpovědi:

Zlatý

Ty brďo, Tvoji výšku bych chtěl mít. Ten rozhled po pěkných babách je k nezaplacení.

Bronzový

Požádej někoho ať uchopí do svých pařátů kladivo, a dá ti pár ran na hlavičku...

Bude to mít dvojí efekt - nejen, že se zmenšíš, ale možná, že se ti i rozsvítí ve škebli.

Zlatý

A proč bys chtěl být menší ? Víš jaký výběr potencionálních partnerek máš ? Od malých až po ty větší,a ty větší mívají delší nohy. :-))

Zlatý

Choď s hlavou sklopenou,se shrbenými zády.Sice toho ze světa okolo sebe moc neuvidíš,ale budeš vypadat menší.Sice tě pak budou z nesprávně drženého těla bolet záda,ale nerozbiješ si ústa,až zakopneš....

Zlatý

Vyčkaj pár desiatok rokov...
o takých 50-60 rokov sa človek akosi zmenšuje.
Zatiaľ využívaj výšku ako sa dá, veď napríklad na výmenu žiarovky nebudeš potrebovať ani rebrík, alebo ako poukazuje barbakan obzeraj si dievčatá...

Pokročilý

Chirurgický zákrok, takový penis bych fakt nechtěl

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.