bestak

Dá se zhubnout ježděním na kole?

Měřím 175 cm a vážím 75 kg, což dělá BMI 24,5, a to je mezi normou a nadváhou. Myslíte, že se dá zhubnout ježděním na kole? Nejsem takový ten typ co by chodil do posilovny nebo si dělal nějaké jídelničky k dietě.
Doplňuji:
Chtěl bych shodit aspoň 5 – 6 kilo. Jak často musím jezdit? A jak dlouho mi to bude trvat?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano ježděním na kole zhubneš hlavně dostatečně pi ty 3 litry tekutiny denně
Doplňuji:
Pokud chceš zhubnout 5–6 kilo doporučuji ti jezdit na kole 45 minut alespoň třikrát týdně.

Další odpovědi
gnr54

Na 100%.

Tata

Když nebudeš dělat nic jiného, tak určitě. Ale nesmíš dělat satelitní jízdy. Nevíš co to je. No vyjedeš z domova a objedeš všechny hospody a všude si něco dáš. Potom nezhubneš, ale všude můžeš prohlašovat, že pro to něco děláš.