Savier

Dá se rozeznat sůl od cukru pouhým okem?

Nebo člověk musí ochutnat?

Odpovědi
Filip84

No, třeba třtinový cukr od himálajské soli dozajista! 😎👌

Jako míníš-li kamennou sůl, jemně mletou, a cukr, tak cukr tvoří trošičku jiné krystalky, má i jiný lesk. Ale netvrdím, že bílou sůl & bílý cukr, podobné hrubosti, od sebe poznáš na 100% pohledem a nebudeš mít slaný Kaffee! 😅

Kelt

Dá se poznat dle tvaru zrnek a když dáš sůl do plamene, tak sodík barví žlutě.

Filip84

Ještě jsem zapomněl: (hnědý) třtinový cukr poznáš od (růžové) himálajské soli dozajista, pokud nejsi slepec, barvoslepý, mychala 🤪 schyzofrenije, nebo jiný, certifikovaný, pacient s hlavou, co má bludy. 👌🤣