Avatar uživatele
anonym

Co všechno se snažíte udělat pro své zdraví?

cvičíte,dodržujete správnou životosprávu,jíte vitamíny,pomáhá vám něco z toho? co byste doporučili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, Miroslavst, dudu, BEAES, chucky, 1popelka1 před 4838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pravidelně cvičím, dodržuji životosprávu, hodně zeleniny, nejím sladké. Ovoce jsem musela ze svého jídelníčku vyřadit. Bohužel.

Zdravotní problémy léčím bylinkovými extrakty. Nejméně deset roků nepoužívám žádné chemické léky. Mám kolísavou hladinu železa, dodávám je extraktem z červené řepy nebo homeopaticky.
Doplňuji:
Ještě dodávám, že hodně piju, ale jedině čistou vodu, někdy si připravím vinný střik z červeného vína, občas neodmítnu pivo.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Velmi prospěšný je pohyb na čerstvém vzduchu, doporučuji procházky do přírody, rychlá chůze je pro tělo velmi prospěšná a pěkně formuje postavu. Denně by měl člověk do sebe dostat zeleninu a ovoce. Důležitý je i pitný režim, pijte hlavně čistou neprlivou vodu, popřípadě neslazené čaje. Důležitý je pro tělo i spánek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

To je na dlouho a těžko to napsat všeobecně. Záleží na tom kterém jedince.
Ale rámcově platí pro všechny:

  1. vyvážená strava
  2. pitný režim
  3. relaxace a dostatek spánku
  4. pohyb na čerstvém vzduchu
  5. přírodní potravinové doplňky

Představ si to jako stavebnici. Těžko říci, jestli pomáhá něco z toho.
Synergický efekt dělá zázraky a jedno bez druhého má také menší efekt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Já vůbec nic.Jím knedlo vepřo,tlačenku c cibulí a octem,kouřím,málo spím,sport je pro mě tabu.Jediné ku-zdraví prospěšné je to ,že piju (alkohol) jen ve vyjmečných případech....­.......a pak si jedno nedejte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Já dělám asi toto:jím vše ale s mírou,co nejméně bílou mouku,cukr a tučná jídla,pitný režim-voda a ovočaje,vycházky se psem,přírodní potravinové doplňky-hlavně žádné chemické léky,večer 2deci vína nebo panáka a k tomu tak 2 cigaretky-večerní relax,jinak celý den nekouřím,necvi­čím,protože mě to strašně nebaví,spím tak 6–7hodin.Ale hlídám si váhu a v případě potřeby omezím jídlo-miniporce 5–6× denně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek