Zvědavý

Co všechno má ve svém drinku (martini) James Bond ??

jaké je složení ??

Nejlepší odpověď
Banán88

vodka a suchy vermut.. snad oliva.. protrepat, NEMICHAT!!!!!
Doplňuji:
„Vesper“

Další odpovědi
anonym

To bude voda, pánč pan umělec by se na place hned zliskal a podal by španý výkon 😁
Oh, jak jsem dnes obzvlášť vtipná 🙂
Doplňuji:
Banáne, nemůžu napsat to samý, jinak by si řekli, že ti koukám přes rameno 🙂

mojitek

Martini cocktail = kapka Martini extra dry+ cca 5 cl gin.Správný postup je namíchat v mix glass/míchací sklenici.+ oliva. Na tento drink není možno použít jakykoliv"vermut",a s vodkou je to „Vodkatini“

anonym

Taky good, tam mám mít napsáno „špatný“

Banán88

Sem netusil, ze byl Bondak tak cimprlich..

anonym

Tak ty to nevíš? Nechápu, jak jsi doteď bez týhle informace mohl vůbec existovat, hmmmm…

Banán88

… chjo, ted si prijdu jak redkvicka.. jen reaguji na svetlo a rostu.. ale vsechno se doucim, slibuji ..