bolak

Fungují ve světě nějaké srazy acidofilních sommelierů?

Jako jsou takový ty vinařský sleziny, kde se scházej odborníci na víno a testujou, přemílaj v hubě, rozebíraj a diskutujou…exis­tujou podobný sedánky i třeba s acidofílníma mlíkama?

Odpovědi
mosoj

Já viděl jen sraz somárů.

anonym

O srazech nevím,ale co vím,že jsou ochutnávači takovýchto s*aček!

Conchus

To musí být strašné, pít takové věci. A ještě jako koštovat, která je lepší.

Damiana

Jasně, že existují. Dokonce několik – ale to bude v každém městě, které má nějaký ten supermarket, dostatek škrtů, důchodců a občas tam rozbalí svůj stánek Danone a spol.:-)