irij

Kolik je možno děnně vypít káv bez následných problémy se zdravím?

Jde o poctivá pressa z kávy arabica.

Nejlepší odpověď
led

Nemali by ste ich piť veľa. V opačnom prípade sa z toho stáva dokonca aj závislosť. Počet šálok je úmerný zdraviu, doby užívania tejto legálnej drogy, stravy, únave a ďaľších okolitých vplyvov napr. „zlí kolegovia“, návštevy…

Další odpovědi
fofbal

Jde-li o poctivou kávu arabicu vytvářenou pressem klidně do věku 75 let, pochopitelně to závisí na zdravotní kondici srdce a tlaku, klidně si bez následků dopřejte tři porcičky denně. Pijete přeci pro chuť a potěšení.