Lucimia

Co Vám pomohlo na celulitidu?

Nějaký dobrý krém, cvičení…aj.?
Pomohlo někomu něco? Nemám tu celulitidu tak vážnou, ale když zapnu zadek, tak tam je ☹ Chtěla bych ji mít do letní dovolené pryč…

Nejlepší odpověď
kropitko

Já jsem to tu už psala,sice otázkou,ale.....ale jinak,krém nám nepomohl,cvičení také ne. Na zadku jsem ji nikdy neměla,jenom na stehnech…tak nevím.

Další odpovědi
Luss

Kalanetika – z vlastni zkusenosti. melo by se ale cvicit 2 x tydne minimalne a opravdova kalnetika, ne zadne uhopsane napodobeniny. pak se opravdu dostavi vysledky. asi je dobry i pilates ale nemam s tim zkusenosti.

ReHu

Myslíš do letošní letní dovolené?
Třeba v červnu??? 🙂 🙂
Hodně štěstí.....já mám to štěstí, že mě nepopstihla, ale znám holky, štíhlé, sportovaly a také ji měly, nebo mají.
A zkušenosti s krémy, gely či mastěmi > nulové výsledky.

afro.minerva

Existuje jediná věc, která na celulitidu funguje. Dřít, dřít, drít a zase dřít. A potom zase dřít.

Doporučuji kolo, každý den, trasu kopcovitým terénem a denně nejméně 20 km. Výsledky se neobjeví hned. Ale když začnete nyní, tak máte na podzim od celulitidy definitivní pokoj.

Já jsem se celulitidy takhle zbavila. Měla jsem ji hodně let a co jsem jedno léto takhle jezdila na kole, tak zmizela. Vrátila se mi trochu, když jsem byla těhotná, ale to jsem přibrala hodně přes 20 kg. Malá ze mě ta kg vytáhla mateřským mlékem a hle, celulitidu už zase nemám.

Stačí tomu věnovat jedno jediné léto a budete mít pokoj. Ale chce to pořádně šlápnout do pedálu, den co den (pokud tedyn neprší) a hlavně kopce, kopce, kopce.

Mám to vyzkoušené. Opravdu to funguje…