Pokročilý

Co vám pomohlo ke zdravějším vlasům?

Od barvení, žehlení a tupírování mám hrozně zničené vlasy. Používám všelijaké masky, balzámy a podobně. Chtěla bych jim ale pomoci i zevnitř. Zdravá strava a spousta vypité vody očividně nestačí =) Přemýšlela jsem o nějakých tabletách s křemíkem. Co byste mi doporučili vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Přestaň vlasy barvit, žehlit, tupírovat. Kup si šampón přesně na Tvoje vlasy - normální, suché, mastné. Udělej si na vlasy olivový nebo vajíčkový zábal - viz řadu receptů na netu. :-))
Doplňuji:
Omlouvám se, že jsem neodpověděla na Tvou otázku. Mám vlasy v pohodě, jen si je někdy dám zastřihnout. Dobré je si vlasy masírovat. Nejlepší vitamíny na vlasy : A,C,D,E,H,B. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Používám dlouhodobě Biosil je výborný na pleť, vlasy a nehty.
http://vitaminy-a-mineraly.heu reka.cz/…
/#utm_medium=cpc&utm_source=go ogle&utm_campaign=Dynamicke- reklamy&utm_term=_inurl: . heureka. cz/&gclid=CPinzYfNycUCFYeWtAod MCkAtA
http://www.vinted.cz/…

Zlatý

Vitamíny určitě pomohou, ale na nově rostlé vlasy.
Ty již zničené asi bude nejlépe ostříhat a k nově rostým být šetrnější.

Bronzový

nuž, semienka či oriešky.....jesť kvalitné oleje.....necpať sa fast foodom

inak, hlavne, a predovšetkým, prestaňte ich babrať: nielenže prestaňte žehliť a farbiť, ale aj ich češte riedkymi drevenými kefami a čo najmenej....nenoste ich non-stop v copoch a vôbec.... čo najmenej sa ich dotýkajte

tabletky s kremíkom? 90% značiek bude podvod a hnusná chémia a zvyšok bude drahý ako fras.....

Bronzový

slunečnicova semínka,vlašske ořechy,pít měsíc vyvar z kopřiv.ty semínka a ořechy jist každý den po dobu pul roku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.