dgfdgf

co si myslíte že je za koncem vesmíru jestli má konec?

Odpovědi
briketka10

myslím si, že nekonečno..

Agneta

Náš „nekonečný“ vesmír se nachází v 30 cm velké tlakové kouli (v laboratoři) – vyjádřeno poměrem velikostí z hlediska „těch“ výzkumníků :DDD

bolak

Na konci jsou titulky, a pak zatmívačka.

setapouch

Tam začíná nový vesmír, ve kterém je pro tamní vyspělé civilizace náš Vesmír nicota, která se neustále rozpíná.

KdoSiOdJinud

nevím co za koncem, ale na konci je rastaurant v kterém je vidět na úplný konec vesmíru ;)

lexx

žádný vesmír není…to je fikce, iluze a klam vnímaný lidskými primitivními smysly

znameniRyby

Myslím si, že vesmír nemá ani začátek,ani konec. 🙂
Já na teorii velkého třesku nevěřím 🙂
Vesmír existuje stále, pouze se neustále přeměňuje 🙂