Rokio

Co si myslí Bůh o lidech?

Nelituje někdy toho, co za věci stvořil?

Odpovědi
Kelt

Lidé nejsou věci a Bůh řekl : Stvořme člověka k obrazu našemu. A když to chceš vědět, můžeš si s ním promluvit. Třeba někteří lidé litují, že existuje Rokio ale Bůh s ním má své plány.

Drap

Když se podívá dolů, skryje hlavu do dlaní a dlouho pláče.

Roman71

Co si Bůh myslí o lidech?
Je mu rozhodně líto, kam až lidstvo zašlo od chvíle, kdy dar svobodné vůle začalo využívat pro sobecké účely a ignorovat Toho, komu by jinak mělo být vděčné nejen za svou existenci.

Na druhou stranu je velmi moc rád za každého, kdo ho touží poznat a zasvětí mu svůj život.

davdavi

Fandí jim a bolestně se o ně chvěje.