Weroniq

co si brát za jídlo do práce, když tam není možnost si ho ohřát?

chodím teď na brigádu a není tam žádná možnost stravování, není tam kam zajít, není tam ani žádná kuchyňka s mikrovlnkou nebo rychlovarnou konvicí.. je tam jen lednička a mě nenapadá, co bych si měla pořád brát k jídlu, krom pečiva s máslem, sýrem, salámem nebo nějaké sušenky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Udělej si zeleninové , těstovinové či jiné saláty / v těchto vedrech osvěží a zasytí , můžeš si vzít studené karbanátky, kuře, či jiné pečené maso s chlebem nebo jen se zeleninou , nakrájej si do krabičky ovoce či různé druhy zeleniny a pak během dne jej můžeš mít v lednici a ujídat po částech zasytí a osvěží.
Doplňuji:
jestli máš ráda sladké udělej si třeba žemlovku, palačinky či lívance – to vše chutná i studené
palačinky můžeš udělat i na slano, upeč si třeba fille, můžeš mít spoustu zapečených dobrot, které se dají sníst i studené

Další odpovědi
bolak

Tousty, sendviče, bagety, banány, lízátka, chleba vobalenej ve vajíčku.
Něco u čeho nepotřebuješ příbor a co se ti cestou nerozteče.

Nebo můžeš i normální potravu. Mě se sice děti ve škole smály, když vždycky vytáhly o svačině jogurt, nebo rohlíka ze kterýho nešel sundat ubrousek, takže to museli sežrat i s tím papírem a já si žral vklidu o velký přestávce ryzota se sejrem, kuřátka s hranolkama, sekanou se špagetama, karbanátky, ale proč ne, co je na tom sakra divnýho dát si do nosu? Kor když ste podviživený a hrozej vám ozdravovnou…

Drap

Snad zeleninový či ovocný salát a podobně. Jinak je výběr dosti omezen. Znám toto velice dobře.

Damiana

Já mám ráda bulgur a kuskus. Připravíš podle návodu a můžeš promíchat s:

  • dozlatova orestovanými nudličkami celeru, sekanými ořechy a sýrem Cottage
  • směsí grilované zeleniny (lilek, cuketa, červ. cibule, žlutá paprika, mrkev, tymián), balsamico ocet
  • hrášek, kukuřice, kapie, petrželka, pažitka, kousky grilovaného kuřecího masa, citron, EVO olej
  • orestovaná nastr. mrkev, nastr. uzené Tofu, lískové oříšky
  • sušená rajčata, bazalka, černé olivy, parmazán, EVOolej

venkovan

Tlačenka, cibule (celá, nechá se přikusovat jako ředkvička), pečivo. Druhý den pečivo, cibule, tlačenka, třetí den cibule pečivo tlačenka. Čtvrtý den tě pro vůni cibule do práce nepustí.
Ale vážně. Studenti se mnou často pracují, podmínky ke stravování jsou ještě horší – (podle toho jak se směje nebe), a přesto si něco do žaludku nastrkají. někteří si udělají klasický obložený chleba (teď jedna slečna měla stále zeleninové chleby (chleba, máslo, salát, ředkvičky, okurky, někdy do toho trochu sýru apod. – každý den stejné, ale pokaždé jiné) až jsem ji obdivoval, že při tom dokáže tu fyzickou práci zvladnout. Jindy si děvčata doma (na koleji) uvaří těstoviny s přílohou, některé si jenom koupí česko-rakouskou specialitu – pečivo se salámem apod. Jsi šikovné děvče, tak věřím, že fantazie ti za několik dní řekne co k svačině.

lukyLuky

ovoce,zeleninu, tousty ,z domova kup si termokastrulek nos si obědy ono ti to vydrži

elektrikář

Horká polévka jde přinést v termosce.Zánovní mikrovlnka nebo vařič lze sehnat zdarma ve sběrném dvoře.

elektrikář

Horká polévka jde přinést v termosce.Zánovní mikrovlnka nebo vařič lze sehnat zdarma ve sběrném dvoře.

elektrikář

Horká polévka jde přinést v termosce.Zánovní mikrovlnka nebo vařič lze sehnat zdarma ve sběrném dvoře.

manon

Už tady u mne polévka vítězila na celé čáře :)

elektrikář

Horká polévka jde přinést v termosce.Zánovní mikrovlnka nebo vařič lze sehnat zdarma ve sběrném dvoře.

elektrikář

Horká polévka jde přinést v termosce.Zánovní mikrovlnka nebo vařič lze sehnat zdarma ve sběrném dvoře.

bolak

matka moudrosti?