michalds

Máte rádi žemlovku?

Teda ne, že by mě to zajímalo.
Dlouho jsem nepoložil otázku a chci vykazat činnost na odpovědích ;)

Nejlepší odpověď
Drap

mám

Další odpovědi
iceT

Ano, máme doma rádi žemlovku. Dávám i další ovoce krom jablek, třeba broskve a jahody. Dělám i z toustového chleba.

Radius

Ano, mám ji rád, díky za nápad, brzy si ji dám, už dlouho jsem ji neměl.
Dnes jsem ji měl k obědu s tvarohem a jablkama, pochutnal jsem si, díky.

orwell

Strašně! Dnes jsem ji měl k večeři a úplně mi odstávají uši kvůli boulím, co se mi za nimi udělaly. Všem spřízněným duším zde (co milují žemlovku) dávám bod!
Rokio, máš smůlu. Polepši se!

krejci

Mám, bohužel se mi doma ani jednou nepodařila

Rokio

Nemám, žemlovky mi nechutnají. Mám ale rád žemle, tedy housky.

GM

Žemlovku nesnáším, ještě nikdy jsem ji proto nedělala a ani z rodiny ji po mně nikdo nechtěl za celých 38 let.