Máte rádi i pálivé ředkvičky?

Koupil jsem semínka udajně nepálivých ředkviček,ale po vzrůstu všechny pálí,já je dám,ale co děti?
Jsou nějaká semínka ředkviček,co opravdu nepálí?
Díky za info.

Nejlepší odpověď
tyrox

Tak pokud jste si koupil semínka, co pálit nemají, určitě bych to zkusil nějakým způsobem reklamovat nebo něco takového. Je pravda, že chutě každého se liší a pálení vnímá každá osoba jinak. Pokud máte na mysli, že opravdu v tom krku řezají, tak to jste asi byl ošizen a dali vám špatná semínka, protože existuji i semínka nepálivých ředkviček, které jsou spíše na chuť. Zkuste pro příště změnit dodavatele, popřípadě produkt reklamovat.

Další odpovědi
zjentek

máme rádi i pálivé ředkvičky

anonym

Tak si kupuj ředkvičky v Kauflandu, ty nepálí. Ředkvička musí pálit, jinak to není ředkvička!