9 řemesel

Co je to za jídlo?

Čím více se vnitřní kruh zvětšuje a vnější zmenšuje, tím je to dražší?No a jídlo snad ani ne, spíš něco pro gurmány.
Doplňuji:
Originál olomoucké tvarůžky…a teď mne kamenujte, já jdu stejně do postele,ráno ve 4 vstávám.Pápá.

Nejlepší odpověď
Elk

Nejdříve mě napadlo su-shi, ale mohl by to být i meloun, nebo slunečnice, či nějaký ořech. Snad mě napadne ještě něco.
Doplněno po odpovědi: To je fakt trefné a platí to!

Další odpovědi
elektrikář

Tefil jsi to kde jsou ty časy když byl syreček bez děr a za 1,50,–kč

anonym

Připadá mě že je to želví polévka před jejíž přípravou zapomněli želvu vysvléct. Nebo je to pizza/koláč?