Pokročilý

Co s tímto stavem?

Ahoj všem!
Potřebuji poradit. Včera jsem vypila 4 panáky jelzina, 2 trojky piva a skleničku šampanského. Téměř vůbec nepiju. Problém je v tom, že mám výpadky, špatně se soustředím, zpomaleně reaguji a mluvím trošku z cesty, resp. musím si vždycky promyslet, co řeknu, zkrátka myslet mi dělá problémy. V pondělí dělám zkoušky v autoškole a mám spoustu jiných testů a potřebovala bych se z toho stavu dostat. Nemáte někdo zkušenost za jak dlouho to přejde? :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jestli si neděláš legraci, tak urychleně navštiv lékaře. Až se vrátíš, popros někoho,třeba tátu, ať Tě vezme na malý dvůr a použije pořádný řemen. Jak, to už bude vědět.

Další odpovědi:

Takové míchání by neudělalo dobře nikomu! Podle těch příznaků to vypadá, jako bys opilá teprve byla. Kocovina se projevuje trochu jinak. Hlavně se dobře vyspi, mělo by být zítra líp! A vezmi si z toho ponaučení!

Zlatý

Do pondělí určitě ☼

Pokročilý

Ano, také radím pořádně se vyspat a kdyby ti bylo zle i nadále, tak navštiv lékaře.

Pokročilý

S takovým to množství alkoholu opravdu zkušenosti nemám, ale zkuste tohle: velké množství spánku a hodně, opravdu hodně vypité vody (min. 3 litry za den) - jen čistá voda. Držím palce, ať je to do pondělí v pohodě! :-)

Stříbrný

Trochu divná reakce, Jelzin má do 20 promile, 3 malá piva a 1 sklenka šampáňa, ikdyž nepiješ, mělo by ti být akorát třeba špatně od žaludku, bolet hlava a můžeš být unavená a malátná. Ale ne mít výpadky a mluvit z cesty. Kdyby to přetrvávalo i zítra, tak běž urychleně k lékaři a řekni mu to

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.