vivatisCZ

Co na píchnutí do oka?

Před chvíli jsem venčil psa na louce a zakopnul jsem a když jsem padal napíchl jsem si oko do trávy. Vidím na něj, ale celkem to bolí nevíte co s tím?

Odpovědi
anonym

Tak, když víš, z čeho to je, snad jen heřmánek, jestli máš, tak obklad, jinak spíš klid, jdi si lehnout. po holkách mrkej zas až od zítra

Quimby

Pokud je jen červený, tak ho nech zavřený a možná si na něj dej něco studenýho.Jestli máš kapky do očí, tak to by mohlo pomoct.Hlavně ho nežmoulej a tak.
Pokud máš natrženou rohovku nebo něco, ikdyž o tom pochybuji, tak navštiv lékaře.

mojitek

hm,tak na rady po netu se vyprdni a upaluj na oční. Můžeš mít poškozenou rohovku nebo něco jinýho. Oči máš jenom dvě…

kablik

buď rád, že tam nebyl rezavý drát…

anonym

😁