Pokročilý

znáte nějaké lepší antihistaminikum než Zyrtec?

Zyrtec mi narozdíl od Zodacu, Letizenu a ještě nějakého výrobku zabírá asi nejvíce - ale přesto mě pálí a slzí oči, občas kýchám, mám pálení v krku, tak se chci zeptat, jestli někdo nezkusil něco, co mu zabralo lépe (nechci kupovat naslepo, výrobků je hodně) jde jen o letní sennou rýmu, děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám od lékaře Xizal a kapky do nosu Livostin a pomáhá to.Dcera používá Analergin a Apo-Cetirizin.Ovšem je lepší navštívit lékaře alergologa.

Další odpovědi:

Zlatý

Užívám také Zyrtec, zabírá mi nejlépe.

Možná máte kombinovanou alergii a ani o tom nevíte, nechte se vyšetřit na alergologii, doporučí a předepíší Vám tam léky na míru. Ještě se Vám to vyplatí, on ten Zyrtec taky není z nejlevnějších, když si ho kupujete bez receptu.

Zlatý

Doktora mi dala "Cezera", ale je to jen na predpis. Mne to pomohlo, mam zatim nastesti ovsem "jen" slabou alergii. Pokud na to trpite vic, zajdete si a poradte se s alergologem. Teta mela alergii na pyly a roztoce. Musela brat Zyrtec a nejake splichani do nosu skoro 4 roky. Ted se to konecne vyplatilo a ustoupilo to. (Tezko rict, jestli samo, nebo jestli to pomohlo; ale kdyz si zapomnela obcas Zyrtec a splichani doma, vypadala chudak naprosto mizerne.)

Pokročilý

Alerid ten je také dobrý

Bronzový

Také mám tento problem,skuste FLONIDAN,vydáva se na lékařsky předpis,jsem moc spokojená,doma tím trpěl i můj syn od narození,dřív se léky testovali dneska už máte výběr,domluvte se z lékařem.

Zdroj: žolík

Bronzový

Přítel je spokojený s Flonidanem. Já zkušenost nemám. Když jsem se osypala po antibiotikách, zabral mi Zodac, dobrou zkušenost mám i s Cerexem.

Bronzový

mě doktorka místo Zyrtecu předepisuje už roky Xyzal, ale přijde mi to stejné; v těhotenství jsem používala Livostin kapky do očí a sprej do nosu a taky se léto dalo přežít :)
osobně mi nejlépe zabírá úplně jiná věc - s dostatečným předstihem (v únoru, když nezapomenu) si nechám píchnout akupunkturu do uší - ale to rozhodně chce odborníka ;) když to opravdu stihnu včas, mám celé léto pokoj, bez nějakých prášků, prostě pohoda

Pokročilý

dobrý den já sama jsem alergik mám sennou rýmu,výborný je například flonidan a na rýmu pak rinocord forte nosní spray ale je to jen na předpis

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.