Avatar uživatele
Zvědavý

Co měl vlastně Adolf Hitler proti židům ??

Proč zrovna židé – když měl sám z části židovské předky ??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, Nevíteto?, zzzlatokopka před 3376 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zrůdná ideologie. židé byli svým způsobem utiskováni v Evropě již několik století. Hlavně zřejmě proto, že to byla komunita, která se něčím odlišovala. V Německu se hromadně šířil názor, že židé mohou za prohru Německa v první světové válce. Hitler to začal rozvíjet dál.
Doplňuji:
Zde další :www.odpovedi.cz/o­tazky/proc-hitler-nenavidel-zidy

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jjj123456789

Co měli nacisté proti židům? Plynové komory 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mirdas

V jednom dokumentu v televizi nastínili názor že mohlo i jít o komplex již ze základní školy vůči svému spolužákovi, kterého nesnášel neboť byl dominantní osobností ve třídě a byl židovského původu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

A kdo myslíš, že se bude s takovými blbci bavit, co píší Židy s malým „ž“ ?
Já né :DDD
Doplňuji:
Hitlera musíme vnímat jako „masochistu, posedlého utkvělou myšlenkou začít válku a hrdinsky ji prohrát.“ :DDDDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Jak uvádí „Mirdas“ problém mohl vzniknout již ve škole. Dále je si třeba uvědomit, že židé byli zdatní obchodníci a řemeslníci, nikdy nebo většinou nikdy nehospodařili na půdě. Největší problém byl způsoben hlavně závistí jejich bohatství. V době války se fašistům a Hitlerovi hodily peníze židů na její financování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Já jsem někde dávno četla, že zjistil že jeho otec (který ho týral), byl ze čtvrtiny žid. A protože si nedokázal jinak vysvětlit proč byl jeho otec takový, přisuzoval to tomu. Nebo byla taky taková teorie že se nakazil nějakou pohlavní chorobou od židovky. Ono je na to hodně teorií.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pokud chceš o této problematice diskutovat, přečti si něco o antisemitismu
https://www.pf­.jcu.cz/stru/ka­tedry/pgps/ik­vz/podkapitoly/b04zi­de/13.pdf.
Doplňuji:
http://www.par­lamentnilisty­.cz/politika/po­litici-volicum/Stech-CSSD-Antisemitismus-islam-a-Evropa-359169

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Vepište odpověď…https://­www.stream.cz/slav­nedny/10004791-den-osvobozeni-koncentracniho-tabora-osvetim-27-leden#nejnovejsi

před 3376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Agneta: co takhle si to nejdřív vygooglit nebo najít v PČP… hovoříme-li o židech jako náboženské komunitě, lze je s malým ž psát.

před 3376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

milý quentosi — nejde !!!

před 3376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

To jsem také do dnes nepochopila, AH byl magor, ten měl něco proti všem, spíš mě zaráží, že dokázal spoustu normálních lidí proti židům naočkovat. Vždyť židé jsou naprosto nekonfliktníé, vzdělaní lidé, také tu nesnášenlivost proti nim nechápu.

před 3376 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek