Pokročilý

Co mám koupit přítelkyni k dvacetinám?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejlépe nějaký dárek, když je to k narozeninám.

PS: Sexy obleček nekupuj, následovala by řada nepříjmných otázek typu "copak já už tě nevzrušuju?" a podobně. Takovýhle věci jsou hlavně pro lidi, kteří mají problémy, jak by řekl náš Michal, "tam dole".

Další odpovědi:

Zlatý

Kup nové auto či nějaký pěkný domek. To každou potěší.

Zlatý

to myslíš vážně? ..i když ji znáš lépe než cizí lidé? Já bych jí dal letos slib, že si do roka zvednu práh své vlastní představivosti ,)

Zlatý

Jestli se podřekneš ,že ti stejně někdo poradil- tak tedy..... nekupuj radši nic .

Pokročilý

ROBERTEK

Pokročilý

To ti my neporadíme. Pokud jsi bezradný, tak vždycky potěší hezká květina a pozvání do restaurace je také pěkná záležitost. Znáš ji lépe než my, musíš vědět, zda preferuje hmotné dárky, či dárky nehmotné (bylo by třeba fajn ji i pozvat na víkend někam, případě i wellness není špatné).
Rozhodně bych se vyvarovala věcem, které ti radili "rádci" - sexy oblečky jsou opravdu hroznou záležitostí, nemusíš se trefit do velikosti, vkusu a hlavně, kupuješ to přítelkyni, nebo sobě pro zpestření? To je spíše fakt dárek pro tebe, který oblečeš na ni. Pokud na to ovšem vyloženě není, ale to by to už určitě měla. Stejně tak s vibrátory a podobnými "super věcičkami". Když už, tak tohle radši vybírat spolu.

Pokročilý

Zkus nějakej sexy obleček :D Třeba něco takovýho http://www.astratex.cz/… , určitě bude mít radost :) A ty taky!

Pokročilý

Dej ji pozornost, nic nekupuj

Zlatý

Plavecký kurz pro neplavce

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.